MMA PLNajnowszeFAME MMA“Wy to patologia!” – Don Kasjo wchodzi w konflikt z Wardęgą i nagrał na niego dissa [WIDEO]

“Wy to patologia!” – Don Kasjo wchodzi w konflikt z Wardęgą i nagrał na niego dissa [WIDEO]

Don Kasjo Król powrócił do FAME MMA i powrócił w wielkim stylu! Kasjusz Życiński szykuje się właśnie do walki z Boxdelem na FAME 20, ale oprócz tego wchodzi także w konflikt z Sylwestrem Wardęgą. Właśnie nagrał na niego dissa!

Don Kasjo wchodzi w konflikt z Wardęgą

Don Kasjo i Boxdel skrzyżują rękawice na jubileuszowej gali FAME 20, która odbędzie się już 10 lutego. Na tej imprezie kibice zobaczą także zawody, których stawką będą dwa miliony złotych, a zgarnie je zwycięzca ośmioosobowego turnieju.

Zanim jednak do tego dojdzie kibice mogą śledzić poczynania medialne zawodników biorących udział w tej jubileuszowej gali.

Don Kasjo wchodzi w konflikt z Wardęgą i nagrał na niego dissa

Jednym z tych poczynań jest ofensywa Don Kasjo w kierunku Wardęgi. Życiński ma pretensje do Druida za to, że ten manipulował przy aferze Pandora Gate i zniszczył życie wielu ludziom, których rzekomo umoczył w problem pedofilii.

Jako przykład takiej manipulacji podał Boxdela, któremu Wardęga zarzucał pedofilię, kiedy ten wysyłał teksty do nieletniej pochodzące z żargonu gamerów. Jednym z przykładów niechęci Don Kasjo do Wardęgi był ten poniższy telefon do studia podczas jednego z programów przed FAME MMA 20:

Teraz natomiast Życiński zaserwował fanom dissa na Wardęgę, którego nazwał “Mój Przyjacielu…”.Całość możecie odsłuchać poniżej:

I jak Wam się podobało?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis