MMA PLNajnowszeKSWSaleta wypowiedział się o walce Mameda z Adamkiem na KSW Epic. Wskazał trzy punkty na korzyść Khalidova

Saleta wypowiedział się o walce Mameda z Adamkiem na KSW Epic. Wskazał trzy punkty na korzyść Khalidova

Przemysław Saleta, czyli były utytułowany bokser i kickbokser, a obecnie ceniony ekspert telewizyjny wypowiedział się o walce Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem, do której dojdzie na specjalnie przygotowywanej gali KSW Epic.

Saleta wypowiedział się o walce Mameda z Adamkiem na KSW Epic

Starcie Khalidov vs Adamek odbędzie się w formule bokserskiej. Pojedynek ten będzie walką wieczoru gali KSW Epic, która uświetnić ma dwudziestolecie istnienia największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce.

Gala KSW Epic zaplanowana jest na dzień 24 lutego. Areną zmagań zawodników biorących udział w tej imprezie będzie Arena Gliwice.

Galę będzie można oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv.

Saleta wypowiedział się o walce Mameda z Adamkiem na KSW Epic. Wskazał trzy punkty na korzyść Khalidova

Przemysław Saleta gościł w ostatnim programie Andrzeja Kostyry z Super Expressu, gdzie wypowiedział się między innymi o walce Mameda z Tomaszem Adamkiem.

Zdaniem eksperta, przewaga Mameda będzie dotyczyła trzech punktów: klatce, przerwy od boksowania Adamka oraz nieprzewidywalności:

“To jest taka walka, którą oceniam pół na pół. Gdyby ta walka odbywała się w ringu, to myślę, że zdecydowanym faworytem byłby Adamek. Natomiast odbywa się w klatce – to jest jedna rzecz – klatka to jednak inne warunki i tutaj przewagę ma Mamed, który tą klatkę będzie potrafił lepiej wykorzystać. W klatce właściwie niemożliwe jest zamknąć. Przewagi Tomka Adamka upatrywałbym przede wszystkim w umiejętnościach bokserskich, natomiast ileś lat już Tomek nie boksował. Natomiast trzecia rzecz jest taka, że Mamed w swoich ringowych walkach jest nieprzewidywalny. To, że nie zadaje ciosów czysto technicznie – tak z bokserskiego punktu widzenia – to nie znaczy, że te ciosy są słabe. A poza tym ciężko przewidzieć co zrobi i ciężko się przed tym obronić.”

A Wy jak oceniacie wypowiedź Przemysława Salety? Zgadzacie się z nią?

Cały program do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis