Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLARES FCWoźniak już w piątek zawalczy o pas Ares FC! Zobaczcie co powiedziała Polka przed ważną walką! [WIDEO]

Woźniak już w piątek zawalczy o pas Ares FC! Zobaczcie co powiedziała Polka przed ważną walką! [WIDEO]

Ewelina Woźniak (7-1) już w najbliższy piątek zawalczy o pas organizacji Ares FC. Polka wystąpi na 14 edycji w Paryżu, gdzie zmierzy się z niepokonaną Ivaną Petrović (5-0). Przypomnijmy, że jest już to trzecia próba doprowadzenia do tego zestawienia. Udało nam się porozmawiać z Eweliną, która jest już na miejscu.

Woźniak

Fighterka z Norwegii ma na swoim koncie zawodowym już dwie walki z naszymi reprezentantkami. Ivana przed czasem odprawiła Dorotę Norek, a niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Martę Waliczek. Petrović tytuł zdobyła w ostatniej walce, gdy pod koniec trzeciej odsłony poddała Alexandrę Tekenah.

Jest rozmowa z Eweliną!

Udało nam się porozmawiać z Eweliną Woźniak przed bardzo ważną walką w karierze zawodowej. Polka zapewnia, że organizacja Ares FC to dobra opcja, aby w niedalekiej przyszłości trafić do największej organizacji na świecie. Oczywiście Ewelina ma aspiracje i marzenia, aby już niebawem zawitać do UFC!

Cała rozmowa z Eweliną poniżej:

Woźniak w organizacji Ares FC stoczyła dwa pojedynki. 29-latka w debiucie doznała pierwszej przegranej zawodowej z rąk Marii Silvy. Polka podczas 7 edycji wróciła na odpowiednie tory, gdy w drugiej odsłonie poddała Anastasią Feofanovą.

Zobacz także:

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i… Widzieliście?

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Don Kasjo nie boi się Denisa Załęckiego: Nie dam się zastraszyć jakiejś… Co wy na to?

Na kanale uznanego komentatora Andrzeja Kostyry pojawił się wywiad z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” został oczywiście zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Były zawodnik FAME MMA zapewnia, że nie boi się Załęckiego, ale rozumie przy tym, dlaczego niektórzy boją się odpowiedzieć ”Bad Boyowi”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis