MMA PLNajnowszeKSWWłaściciele KSW o “Tylko Jeden”. Wskazali największe zalety programu!

Właściciele KSW o “Tylko Jeden”. Wskazali największe zalety programu!

Właściciele KSW o “Tylko Jeden” mają bardzo dobre zdanie. Pierwszy sezon polskiego reality show związanego z mieszanymi sztukami walki właśnie dobiegł końca. Przyszedł zatem czas na podsumowania.

Właściciele KSW o

Swoje zdanie na temat nowej produkcji KSW stworzonej wspólnie przez stację Polsat wyrazili szefowie polskiej organizacji Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. W odcinku finałowym “Tylko Jeden” wskazali największe zalety programu.

Właściciele KSW o “Tylko Jeden”

Program “Tylko Jeden” wygrał Tomasz Romanowski. Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego pokonał w finałowym starciu turnieju Marcina Krakowiaka. Walka zakończyła się decyzją sędziów. Było to drugie zwycięstwo Romanowskiego nad tym zawodnikiem w programie. Pierwszy raz Romanowski – także decyzją sędziów – wyeliminował Krakowiaka w półfinale turnieju.

Co o premierowym sezonie “Tylko Jeden” myślą właściciele KSW? Maciej Kawulski zwrócił uwagę na to, co najważniejsze jest we współczesnym MMA:

“Ten program przypomniał nam, że najważniejsze jest serce do walki. Najbardziej widowiskowe pojedynki odbywają się z udziałem zawodników, którzy potrafią rzucić się w wir starcia. Zaangażowanie uczestników pokazało, o co w tym wszystkim chodzi.”

Martin Lewandowski natomiast wskazał na burzenie stereotypów, z którymi MMA zmaga się od lat:

“„Tylko jeden” burzy stereotypy. Przez wiele lat MMA było postrzegane, jako dyscyplina sportu, która łączy w sobie wszystko to, co najgorsze. Okazało się jednak, że emocje, które dostarcza ten sport są autentyczne i żywe. Wiele było sytuacji, które nas zaskoczyły w kontekście, tego jak zżyliśmy się z zawodnikami. Mieliśmy okazję dobrze ich poznać i dowiedzieć się dużo o ich życiu.”

Szersze podsumowanie “Tylko Jeden” przez właścicieli KSW do sprawdzenia -> TUTAJ.

Kto wygrał “Tylko Jeden”?

W piątek odbył się finał programu. Zwycięzcą został Tomasz Romanowski.

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis