MMA PLNajnowszeBoksWitalij Kliczko apeluje: Bronimy nie tylko Ukrainy, bronimy też Polski!

Witalij Kliczko apeluje: Bronimy nie tylko Ukrainy, bronimy też Polski!

Witalij Kliczko (45-2, 41 KO) ma kolejny ważny apel do całego świata. Były mistrz świata w boksie zapewnia, że nie bronią tylko ojczyzny, a także nasz kraj. Kliczko twierdzi, że plany Władimira Putina nie kończą się na Ukrainie.

Kliczko

Reprezentant Ukrainy od 12 października 2008 do 16 grudnia 2013 roku był mistrzem świata organizacji WBC w kategorii ciężkiej. Aż w piętnastu walkach Kliczki pojawił się status mistrzowski. 50-latek w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Lennox Lewis, Chris Byrd czy Corrie Sanders. Kliczko broniąc tytułu przed czasem odprawiał Alberta Sosnowskiego oraz Tomasza Adamka.

50-latek swoją barwną karierę zakończył we wrześniu 2012 roku. Vitalij w Moskwie już w czwartej odsłonie znalazł sposób na pokonanie Manuela Charra. Kliczko zakończył karierę mając na koncie trzynaście zwycięstw z rzędu.

Witalij Kliczko z kolejnym ważnym apelem!

To jest ważny apel mera Kijowa. Witalij Kliczko (45-2, 41 KO) ma również przesłanie do wszystkich Polaków.

Nie umiem powiedzieć, czemu strzelano do aut, na których po rosyjsku napisane było “dzieci”. Czemu starsza pani, niosąca torbę z ziemniakami, została zabita. Nie rozumiem mordowania pokojowo nastawionych mieszkańców (…) To nie jest wojna, to ludobójstwo. W wyniku propagandy Rosjanie mają skrzywione mózgi (..) Politycy w Moskwie mówią, że nadeszła pora, by kraje bałtyckie wróciły do Rosji. Jak daleko sięgają plany Rosji, nie wiemy, ale to się nie ogranicza do granic Ługańska (…) Bronimy nie tylko Ukrainy, nie tylko własnych dzieci, bronimy też Polski. Nie jest żadną tajemnicą, że plany Putina to odbudowa Związku Radzieckiego i Polska również wchodziła w skład tego imperium. Każdy Polak powinien to sobie uświadomić.

Zobacz także:

Kim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Gala High League 3 w Ergo Arenie zapowiada się emocjonująco. Czwartego czerwca nie będzie brakować zestawień, gdzie mamy gwarancję tak zwanych dymów. Dzisiaj ogłoszony został start Dawida Załęckiego – ojca Denisa który również wystąpi w Trójmieście.

Kiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski! Widzieliście?

Ten chłopak jest niesamowity! Tu nie ma mowy o poddaniu się i nie realizowaniu kolejnych celów/wyzwań. Wojciech Sobierajski jest świetnym przykładem dla młodych ludzi i nie tylko – jak przełamywać kolejne bariery. Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis