MMA PLNajnowszeUFCWilliam Knight zadał 8 ciosów w walce z Marcinem Prachnio! Teraz tłumaczy: Nie mogę wygrywać wszystkiego

William Knight zadał 8 ciosów w walce z Marcinem Prachnio! Teraz tłumaczy: Nie mogę wygrywać wszystkiego

William Knight dał fatalny występ na minionej gali UFC Vegas 69. Amerykanin w walce z Marcinem Prachnio zadał łącznie… 8 celnych ciosów! Po tak dramatycznym występie kibice żądają jego zwolnienia z szeregów amerykańskiego giganta.

William Knight zadał 8 ciosów w walce z Marcinem Prachnio

Podczas gdy Marcin Prachnio mocno okopywał nogę wykroczną rywala, ten nie odpłacał się mu praktycznie żadnymi kontrami. W efekcie okopany stanął do końcowego werdyktu sędziów punktowych, którzy jednogłośnie wskazali Polaka jako zwycięzcę tej konfrontacji.

Skrót walki Prachnio vs Knight do sprawdzenia TUTAJ -> William Knight – Marcin Prachnio. Skrót walki

William Knight zadał 8 ciosów w walce z Marcinem Prachnio! Teraz tłumaczy: Nie mogę wygrywać wszystkiego

Teraz, Knight zamieścił w mediach społecznościowych wideo, w którym tłumaczy się ze swojego dramatycznego występu:

“Nie mogę wygrywać wszystkiego i wiem, że nie pokazałem swojej najlepszej wersji, więc nie powiem, że dałem z siebie wszystko w tej walce. Ale wszedłem tam, dotknałem rękawiczek rywala i zrobiłem swoje trzy rundy. Jednak zamarłem… Spieprzyłem, przegrałem i muszę z tym żyć. Ludzie, którzy teraz mnie krytykują – akceptuję to. Ludzie, którzy okazują mi wsparcie – akceptuję to. W koncu nie możesz zadowolić wszystkich.”

https://www.instagram.com/p/Co1CIuKJhfi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e4afe6b9-2036-4ac3-8a52-c29858d640a2

Zobacz także:

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO] Co teraz?

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis