MMA PLGROMDAWiemy kiedy odbędzie się GROMDA 2! Jest data wydarzenia!

Wiemy kiedy odbędzie się GROMDA 2! Jest data wydarzenia!

Foto: Facebook/ Gromda

Wiemy kiedy odbędzie się gala GROMDA 2, którą organizują Mateusz Borek i Mariusz Grabowski. W sieci pojawił się już oficjalna zapowiedź tego wydarzenia.

Zwycięzca gali GROMDA 2 zmierzy się w finałowym starciu ze zwycięzcą pierwszej edycji – Krystianem “Tysonem” Kuźmą. Główną nagrodą turnieju walk na gołe pięści jest bagatela… 100 tysięcy złotych!

Wiemy kiedy odbędzie się GROMDA 2! Jest data wydarzenia!

Jak dowiadujemy się z oficjalnej zapowiedzi imprezy, GROMDA 2 odbędzie się 29 sierpnia. W tej chwili trwają poszukiwania uczestników drugiej edycji turnieju walk na gołe pięści.

Poniżej oficjalna zapowiedź nadchodzącej gali:

Walki na gali GROMDA odbywają się na dystansie dwóch minut i czterech rund. Uczestnicy walczą do znokautowania swojego przeciwnika. Jeśli po czterech dwuminutowych rundach, wygrany nie zostanie wyłoniony, to w piątej rundzie zawodnicy rywalizują aż do skutku, bez ograniczeń czasowych. Walką kończącą pojedynek jest nokaut albo kontuzja jednego z zawodników.

Zwycięzcą pierwszej edycji gali GROMDA został pochodzący z Torunia Krystian “Tyson” Kuźma, którzy przebojem wdarł się do świadomości fanów sportów walki w Polsce. “Tyson” czeka teraz na poznanie nazwiska swojego rywala, z którym zmierzy się w finałowej walce cyklu GROMDA, której stawką będzie 100 tysięcy złotych.

Zobacz także:

Czy Mateusz Gamrot i Norman Parke pobili się w studiu telewizyjnym?

Bohaterowie walki wieczoru gali KSW 53, czyli Mateusz Gamrot i Norman Parke byli gośćmi dzisiejszego programu “Koloseum”. Między zawodnikami doszło do małego spięcia.

Kiedy ważenie przed KSW 53?

Ważenie przed KSW 53. Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie. 

Czy zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze?

Zawodnik UFC Mike Perry uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksaskie. Materiał wideo dokumentujący wydarzenia wtorkowej nocy obiega właśnie media społecznościowe.