MMA PLNajnowszeGamrotWiemy kiedy Mateusz Gamrot chce stoczyć następny pojedynek!

Wiemy kiedy Mateusz Gamrot chce stoczyć następny pojedynek!

Mateusz Gamrot (22-2) w rozmowie z Filipem Lewandowski zdradził, kiedy chciałby stoczyć swój następny pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby w 2023 roku stoczyć jeszcze jeden pojedynek.

Mateusz Gamrot chce walki z czołowym zawodnikiem UFC

32-latek jeszcze niedawno mógł pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem. Niewątpliwie bardzo ważnym zwycięstwem i doświadczeniem było 5-rund z Armanem Tsarukyanem.

W poprzednim roku reprezentant American Top Team i Czerwonego Smoka podczas gali UFC 280 zmierzył się z Beneilem Dariushem, który przecież jest o krok przed walką o mistrzostwo w wadze lekkiej. Polak po pełnym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów. 

Gamrot zabrał głos!

Mateusz Gamrot (22-2) w rozmowie z Filipem Lewandowskim zdradził, kiedy chciałby stoczyć swój następny pojedynek.

Myślę, że koniec roku. Zbroję amunicję, zbroję siebie i pod koniec tego roku chciałbym wrócić do oktagonu z przytupem. Przyszły rok to będzie przyszły rok. Jeszcze mamy ten. Zrobiłem dopiero jedną walkę, kolejna przede mną, więc kroczek po kroczku. Nie wybiegam gdzieś w przyszłość.

Cała rozmowa poniżej:

”Gamer” dostał propozycję wejścia w zastępstwo. Polak postanowił zaryzykować i wystąpił na gali UFC 285, gdzie zmierzył się z Jalinem Turnerem. Mateusz wygrał po niejednogłośną decyzje sędziów.

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o walce Gleby: To nie jest freak fight! Co wy na to?

Pierwszy Hall of Fame organizacji KSW, Łukasz Jurkowski zawitał do programu “KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Poruszono tam wiele ciekawych tematów, między innymi debiut Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego. Zobaczcie, co “Juras” miał do powiedzenia na temat byłego zawodnika GROMDY oraz samego zestawienia.

Mistrz KSW Robert Ruchała usłyszał propozycję rywala na kolejną walkę. Jest chętny! Widzieliście?

Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała odpowiedział na konkretne wyzwanie do walki rzucone przez menadżera Artura Gwoździa w ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis