MMA PLNajnowszeKSWMistrz KSW Robert Ruchała usłyszał propozycję rywala na kolejną walkę. Jest chętny!

Mistrz KSW Robert Ruchała usłyszał propozycję rywala na kolejną walkę. Jest chętny!

Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała odpowiedział na konkretne wyzwanie do walki rzucone przez menadżera Artura Gwoździa w ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym.

KSW Robert Ruchała

Gwóźdź, który był pierwszym gościem programu o sportach walki stwierdził wprost, że chciałby doprowadzić do walki Roberta Ruchały ze swoim podopiecznym Dawidem Śmiełowskim. Panowie mieli już raz się zmierzyć. Starcie to miało odbyć się na gali KSW 80, ale “Królik” z tej walki wypadł z powodu kontuzji.

Teraz menadżer próbuje ponownie doprowadzić do tej konfrontacji.

Mistrz KSW Robert Ruchała usłyszał propozycję rywala na kolejną walkę

Robert Ruchała, który przebywa aktualnie w American Top Team w Miami odpowiedział na to wyzwanie w tym samym programie Oktagon Live, gdzie w towarzystwie swojego menadżera Dominika Woźniaka i Łukasza Zaborowskiego rozmawiał z prowadzącymi.

Ruchała jest chętny na takie zestawienie:

“Przede wszystkim to czekamy na rozwój sytuacji, w sensie co będzie na Narodowym, jest Parnasse vs Marian, czekamy jak to wszystko się rozwiąże. Jak będą jakieś konkrety to będziemy walczyć.”

Kilka słów na temat tego zestawienia dołożył także menadżer Ruchały, Dominik Woźniak uchylając nieco rąbka tajemnicy na temat prac nad miejscem kolejnej walki swojego podopiecznego w KSW:

“Generalnie jesteśmy chętni na to starcie […] Chcielibyśmy was zaprosić na kolejną galę do Nowego Sącza, jak się uda. Fajnie by było.”

Zobacz także:

Israel Adesanya komentuje zestawienie Błachowicz-Pereira i wskazuje zwycięzcę!

Israel Adesanya (24-2) na swoim kanale YouTube skomentował ogłoszone hitowe starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą. Przypomnijmy, że Brazylijczyk po utracie tytułu zdecydował się przejść do wagi półciężkiej. Adesanya skomentował, a przy okazji wskazał zwycięzcę nadchodzącego zestawienia.

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis