MMA PLNajnowszeTomasz NarkunWiemy kiedy kolejna walka byłego mistrza KSW! Tomasz Narkun wraca do klatki

Wiemy kiedy kolejna walka byłego mistrza KSW! Tomasz Narkun wraca do klatki

Tomasz Narkun (20-6) nie ukrywa, że jego celem jest dostać się do największej organizacji na świecie. Polak jest aktualnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. ”Żyrafa” będzie szukał kolejnego efektownego skończenia. Poznaliśmy datę oraz miejsce, w której były mistrz KSW stoczy następny pojedynek. 

Narkun

34-latek dość niespodziewanie zakończył swoją przygodę w największej polskiej organizacji. Narkun odbudował się w czerwcu poprzedniego roku, gdy w 16-sekund odprawił Antonio Zovaka. Miała też być ciekawie zapowiadająca się walka z reprezentantem Arrachionu Olsztyn – Adamem Kowalskim. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wypadł z walki, a Narkun postanowił odrzucić zastępstwo, więc tym samym nie wystąpił w organizacji CAVE MMA.  

Tomasz ostatnie starcie odnotował w grudniu podczas Seaside BattleS MMA 4, gdy w 34-sekundy poddał Jussi Halonena.

Narkun w drodze po marzenia!

Tomasz Narkun (20-6) chce spełnić swoje marzenie – czyli jak najszybciej dostać się do największej organizacji na świecie.

”Żyrafa” swój najbliższy pojedynek stoczy jedenastego maja na gali Seaside BattleS MMA 5 w Szczecinie. Już niebawem poznamy rywala byłego mistrza KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis