MMA PLNajnowszeTomasz NarkunTomasz Narkun zgodnie z planem szybko rozprawia się z Arkadiuszem Jędraczką na SBS 5 [WIDEO]

Tomasz Narkun zgodnie z planem szybko rozprawia się z Arkadiuszem Jędraczką na SBS 5 [WIDEO]

Tomasz Narkun (21-6) bez problemu pokonał Arkadiusza Jędraczkę (9-20) w walce wieczoru gali Seaside BattleS MMA 5 w Dziwnowie.

Tomasz Narkun
Foto: Tomasz Narkun Facebook

Zaraz po rozpoczęciu pojedynku spróbował zejścia do nóg byłego mistrza KSW. Narkun łatwo wybronił jednak to obalenie i zaczął obijać rywala. “Żyrafa” znalazł się za plecami przeciwnika i atakował zarówno pięściami jak i łokciami. W końcu wobec braku inteligentnej obrony sędzia przerwał pojedynek.

Starcie nagrał znany konferansjer gal MMA, Krzysztof Skrzypek.

Cała walka trwała zaledwie minutę i 26 sekund. Narkun tak skomentował pojedynek w swoich mediach społecznościowych.

“Wygrywamy na Seaside BattleS MMA🤜🤛💪

#narkunteam🙏

Kilka słów ode mnie, bo mimo, że to lokalna gala to zrobiło się spore poruszenie w mediach.

Na początku dziękuję mojemu rywalowi Jędraczka Arkadiusz za podjęcie walki na ostatnią chwilę i w sumie uratowanie jej 🤜🤛dzięki czemu moje przygotowania nie poszły na marne, a wy mogliście, oprócz innych wojowników zobaczyć także mnie. Rywal miał być inny, ostatecznie był Arek i nie zamierzałem go lekceważyć.

Dziękuję za wsparcie tym, którzy mi kibicują, w bardziej i mniej wzniosłych nomentach, w wygranych i porażkach podczas tej naszej przygody w MMA. Dziękuję tym, którzy są na dobre i na złe oraz tym, którzy negatywnie się odnoszą do miejsca w którym walczę i rywali z, którymi się mierzę, bo po prostu to pokazuje, że w mnie wierzycie i widzicie mnie w walkach o najwyższe cele. Właśnie takie w najbliższym czasie zamierzam stoczyć. Jest kilka opcji. Dużo przed nami 💪#nevergiveup#narkunteam

Wygrywamy na Seaside BattleS MMA 🤜🤛💪#narkunteam 🙏Kilka słów ode mnie, bo mimo, że to lokalna gala to zrobiło się spore…

Posted by Tomasz Narkun on Saturday, May 11, 2024

Narkun od 2015 do 2022 roku był mistrzem kategorii półciężkiej KSW. Pas obronił w sumie pięciokrotnie. Dwa razy wygrywał również w superfightach z Mamedem Khalidovem. Swoją przygodę z KSW “Żyrafa” skończył jednak trzema porażkami. Od tego czasu stoczył trzy walki w organizacji Seaside BattleS MMA wygrywając wszystkie z nich ekspresowo w pierwszych rundach. Jakość rywali, z którymi wygrywał Narkun pozostawia jednak wiele do życzenia. O tym, że jego rywalem będzie tym razem 39-letni dowiedzieliśmy się zaledwie dzień przed galą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis