MMA PLNajnowszeTomasz NarkunTomasz Narkun na celowniku UFC? Były mistrz KSW: Mają na mnie chrapkę!

Tomasz Narkun na celowniku UFC? Były mistrz KSW: Mają na mnie chrapkę!

Tomasz Narkun (20-6) ma za sobą drugie zwycięstwo z rzędu. ”Żyrafa” widzi naprawdę spore szansę na to, że w niedalekiej przyszłości trafi do największej organizacji na świecie. Narkun w swojej ostatnie wypowiedzi wyznał, że doszły do niego informacje o tym – że UFC ma na niego chrapkę!

Narkun

Były mistrz KSW swoje ostatnie pojedynki toczył w organizacji Seaside BattleS MMA. Zaczęło się od startu w czerwcu, gdy po 16-sekundach zastopowała Chorwata – Antonio Zovaka. Ostatni start odbył się w main evencie gali w Płotach. Niespodzianki nie było! 34-latek szybko, bo w niecałą minutę poddał zawodnika z Finlandii – Jussi Halonena.

Tak to wyglądało:

Były mistrz KSW zabiera głos!

Tomasz Narkun (20-6) pojawił się w programie MMA Studio, gdzie prowadzący Filip Lewandowski i Marian Ziółkowski zapytali go o start w największej organizacji na świecie.

Wszystko jest realne, czas pokaże. Myślę, że w kategorii półciężkiej jest deficyt zawodników. Mam informacje, że ktoś obserwuje moje walki i mój styl, to jaką jestem osobowością, jakie wzbudzam zainteresowanie, ale i kontrowersje. Wzbudzam również wiele emocji, ludzie nie przechodzą obojętnie obok mnie. Jak wiemy to się liczy w UFC, ta sprzedaż PPV, czy biletów, więc myślę, że mają na mnie chrapkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis