MMA PLNajnowszeKSWWiemy kiedy karierę MMA zamierza zakończyć Pudzian! Stanowcza decyzja legendy KSW!

Wiemy kiedy karierę MMA zamierza zakończyć Pudzian! Stanowcza decyzja legendy KSW!

Kto by pomyślał, że Mariusz Pudzianowski (17-9) będzie dłużej w mieszanych sztukach walki niż w strongmenach, gdzie odnosił największe sukcesy. 46-latka można spokojnie nazwać pełnoprawnym zawodnikiem MMA, a do tego doświadczonym, bowiem wychodził do ringu/klatki już ponad dwadzieścia razy. Wojownik z Białej-Rawskiej zdradził, kiedy zamierza zawiesić rękawice na kołek.

Pudzianowski

W ostatnich dniach pojawiła się także informacja, że Pudzianowski w przyszłym roku stoczy pierwszą walkę w freakowej organizacji. Jak donosi serwis ” FameMMANEWS” – Mariusz wystąpi na jubileuszowej gali FAME MMA 20. 

Pudzianowski w tym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. ”Pudzilla” w grudniu poprzedniego roku musiał uznać wyższość Mameda Khalidova już po niecałych dwóch minutach. Ostatni pojedynek miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdy na początku drugiej odsłony niespodziewanie zastopował go Artur ”Szpila” Szpilka. 

Pudzian odpowiada!

Mariusz Pudzianowski w rozmowie z Krzysztofem Ferencem na kanale “Olimp Sport Nutrition” zdradził, kiedy zamierza zawiesić rękawice na kołek. Pudzian wyjawił, że jeszcze przed 50-urodzinami zamierza zakończyć swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Pudzianowski w przyszłym roku będzie obchodził 47 urodziny.

Wiem, że nie żyje się wiecznie i w pewnym momencie dosyć po prostu trzeba sobie powiedzieć mimo to, że mógłbym to robić jeszcze 5 lat czy ileś. Jeszcze trochę się pobawię. Później nie wiem, co będę robić (…) Przez najbliższe 2 lata będę jeszcze wchodził do klatki, a potem będę myślał, co dalej. I chce mi się nadal tak samo jak 20 lat temu

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis