MMA PLJan BłachowiczWiemy ile waży Alex Pereira kilka godzin po ceremonii ważenia! Będziecie zaskoczeni!

Wiemy ile waży Alex Pereira kilka godzin po ceremonii ważenia! Będziecie zaskoczeni!

Już dziś odbędzie się wyczekiwana gala UFC 291. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy naszego reprezentanta Jana Błachowicza (29-9-1), który zmierzy się z byłym mistrzem wagi średniej – Alexem Pereirą (7-2). Zwycięzca tego starcia zawalczy o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Co ciekawe dowiedzieliśmy się ile ważył Pereira kilka godzin po ceremonii ważenia – będziecie zaskoczeni.

Pereira

W main evencie dojdzie do kapitalnie zapowiadającego się rewanżu pomiędzy Dustinem Poirierem, a Justinem Gaethje.

”Cieszyński Książę” w ostatniej walce stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze półciężkiej. Polak podczas UFC 282 zmierzył się z Magomedem Ankalaevem. Początek był bardzo dobry w wykonaniu naszego reprezentanta, który kolejnymi niskimi kopnięciami był bliski zwycięstwa przed czasem. Rosjanin wytrwał ciężkie chwile i w czwartej oraz piątej odsłonie zdominował pojedynek w parterze. Sędziowie po 5-rundach wskazali remis. To był pierwszy remis w karierze Jana Błachowicza.

Będziecie zaskoczeni!

Wiemy ile ważył Alex Pereira (7-2) parę godzin po ceremonii ważenia. Brazylijczyk na wagę wniósł 103,4 kg.

Wydaje się, że w tym pojedynku będzie przewaga wagi na korzyść Pereiry. Na komentarze postanowił również zareagować na twitterze Łukasz ”Juras” Jurkowski.

Jano w dniu walki waży ok 100kg

Przypomnijmy, że zwycięzca tego starcia zawalczy o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Będzie to walka z powracającym po kontuzji Jiri Prochazką (29-3-1). Czech tytuł wywalczył po kapitalnym boju z Gloverem Teixeirą, gdzie nie brakowało zwrotów akcji. Prochazka miał stanąć do pierwszej obrony pasa, lecz doznał kontuzji, która wykluczyła go na dłuższy okres. Prochazka zdecydował, że zwakuje tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis