MMA PLNajnowszeFAME MMAWiemy ile PPV sprzedała gala FAME: Reborn! Wynik lepszy od gal z serii “Friday Arena”

Wiemy ile PPV sprzedała gala FAME: Reborn! Wynik lepszy od gal z serii “Friday Arena”

Wiemy już ile PPV – oczywiście nieoficjalnie – sprzedała ostatnia gala FAME: Reborn, która promowała się jako odrodzenie największej freakowej organizacji MMA w Polsce.

ile PPV sprzedała gala FAME

Wynik sprzedażowy tej imprezy był lepszy od każdej innej z edycji “Friday Arena”, jednak najprawdopodobniej nie był rekordowym wynikiem w historii organizacji FAME.

Przypominamy, że gala FAME: Reborn odbyła się w miniony weekend w Atlas Arenie w Łodzi. W walce wieczoru kibice oglądali starcie dwóch na dwóch w postaci walki Fabijański/Olejnik vs Wardęga/Gola. Pojedynek ten zakończył się skandalem po rezygnacji z walki przez Fabijańskiego.

Wiemy ile PPV sprzedała gala FAME: Reborn!

Teraz natomiast wiemy ile subskrypcji PPV sprzedała gala FAME: Reborn. Informację na ten temat podał dziennikarz związany bezpośrednio z tą freakową organizacją – Hubert Mściwujewski.

Według jego informacji gala FAME: Reborn sprzedała ponad… 400 tysięcy PPV!

“Gala Fame: Reborn sprzedała lekko ponad 400 tysięcy ppv i był to lepszy wynik od każdej edycji „Friday Arena”.” – napisał Mściowujewski na portalu X.

Przypominamy, że w rozpisce gali FAME: Reborn byli tacy zawodnicy jak: Bandura, Szeliga, Ferrari, Daro Lew, Norman Parke, Maciej Sulęcki czy Greg.

Jak skomentujecie wynik sprzedażowy gali FAME: Reborn?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis