MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA zabiera głos w sprawie walki Adamka poza organizacją! Przełomowe informacje!

FAME MMA zabiera głos w sprawie walki Adamka poza organizacją! Przełomowe informacje!

To są przełomowe informacje i potwierdzające, że jest coś na rzeczy! W ostatnich dniach pojawiły się nieoficjalne wiadomości odnośnie potencjalnej walki Tomasza Adamka w pierwszej połowie 2024 roku… w KSW. Teraz głos w sprawie walki ”Górala” poza organizacją zabrała organizacja FAME MMA.

Adamek

Przypomnijmy, że ”Góral” w Szczecinie został ogłoszony oficjalnie jako nowy nabytek freakowej organizacji. Adamek ma stoczyć w FAME dwa pojedynki w formule bokserskiej (w dużych rękawicach).

W czwartek pojawiły się doniesienia Artura Gaca (dziennikarz Interia.pl), który wyjawił, że wedle jego informacji 24 lutego na gali KSW w Gliwicach dojdzie do hitowej walki w boksie pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Adamkiem. Pojedynek ma zostać zakontraktowany na dystansie 6 rund.

Adamek swój ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku. Była to walka w Chicago z niepokonanym Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Amerykanin przystępując do tego pojedynku był 40-kilogramów cięższy od naszego reprezentanta. Warto również dodać, że chwilę później u Millera pojawiły się potworne problemy po wpadce dopingowej.

FAME MMA daje zielone światło!

Rzecznik prasowy FAME MMA w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wyjawił, że Tomasz Adamek dostał zielone światło na walkę poza freakową organizacją. Ponadto zdradzono, że jest pomysł wypożyczenia!

Możecie być spokojni. Tomek na pewno w przyszłym roku zawalczy w organizacji. Kontrakt jest, jest podpisany, obowiązuje. Plany są, żeby zawalczył w przyszłym roku. To na pewno nie będzie gala w lutym. Natomiast rozmawiamy z Mateuszem Borkiem (…)  Rzeczywiście jest pomysł wypożyczenia, zwolnienia go z kontraktu, wypożyczenia na jednorazowy występ, ale nie mamy wiedzy gdzie. To jest sprawa promotora, czy KSW. Nie mogę potwierdzić, bo to poza naszymi rozmowami. Tego nie wiem. Wiem, że zawalczy w przyszłym roku, są rozmowy i jesteśmy otwarci na wypożyczenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis