MMA PLBestiaWiemy gdzie i z kim zawalczy Piechowiak? ”Bestia” przymierzany do legendy!

Wiemy gdzie i z kim zawalczy Piechowiak? ”Bestia” przymierzany do legendy!

Robi się ciekawie! Artur Przybysz na swoim kanale zdradził, że Piotr Piechowiak już niebawem wróci do klatki. ”Bestia” ma związać się z nową freakową organizacją Clout MMA. Co ciekawe Piechowiak jest przymierzany do legendy!

Piechowiak

Ostatni start Piotra miał miejsce na gali FAME MMA 12, gdzie mogliśmy być świadkami jednego z najcięższym zestawień w historii organizacji. Piechowiak przywitał w klatce debiutującego w MMA – Krzysztofa Radzikowskiego, który postanowił zamienić karierę strongmana na mieszane sztuki walki. ”Bestia” po pełnym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Wcześniej Piechowiak wygrywał przed czasem z Piotrem ”Szelim” Szeligą oraz Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Piotr Piechowiak może popisać się wieloma sukcesami, a sport rozpoczął już w wieku 15-lat. ”Bestia” zaczął od kulturystyki, a po trzech latach treningów pojawił się na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego.

”Bestia” zmierzy się z legendą?

Artur Przybysz na swoim kanale wyjawił, że Piotr ”Bestia” Piechowiak ma zostać nowym zawodnikiem freakowej organizacji Clout MMA. To nie koniec, bowiem Artur wyjawił, że potencjalnym przeciwnikiem ”Bestii” jest ”Bombardier” oraz legendarny Bob Sapp.

49-latek ostatni pojedynek w MMA stoczył we wrześniu 2018 roku na gali Rizin 13, gdzie zmierzył się z debiutującym sumitą Kinataro Osunaarashi. Sapp dość niespodziewanie wygrał. Było to zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów.

Amerykanin to ciekawa postać! Futbolista, wrestler, aktor i kiedyś świetny zawodnik. Przypomnijmy sobie choćby dwa pojedynki z legendarnym Ernesto Hoostem. ”Bestia” sprawił wielką sensację pokonując przed czasem faworyzowanego Holendra.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że w przeszłości chęć walki z Sappem wyraził inny freak fighter – Marcin ”El Testosteron” Najman. Do walki miało wtedy dojść na jednej z edycji MMA VIP. Wszystko ostatecznie zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis