MMA PLBestiaBestia vs Bestia na Clout 2! Bob Sapp rywalem Piechowiaka w Płocku

Bestia vs Bestia na Clout 2! Bob Sapp rywalem Piechowiaka w Płocku

Znamy już cztery walki gali CLOUT MMA 2, która odbędzie się 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku. W klatce naszej organizacji dojdzie do starcia BESTIA kontra BESTIA. Piotr „Bestia” Piechowiak zmierzy się z Bobem „The Beast” Sappem. Blisko ćwierć tony w ringu gwarantuje potężne emocje. Bilety na CLOUT MMA 2 w sprzedaży na platformie GoingApp.pl.

Piechowiak

CLOUT MMA 2: Bob Sapp vs Piotr Piechowiak w ORLEN ARENIE

Ale to będzie potężne starcie! Pora na wielki debiut w klatce CLOUT MMA. Legendarny światowy wojownik Bob Sapp pojawi się 28 października w płockiej ORLEN ARENIE. „The Beast” mierzył się dla największych organizacji na świecie – KSW, RIZIN, Strikeforce i wielu innych. Odmieniony Sapp celuje w drugą wygraną z rzędu.

Spróbuje tym samym pokrzyżować plany Piotra „Bestii” Piechowiaka, który po dłuższej przerwie wraca do świata freak-fightów i chciałby zachować swój nieskazitelny rekord.

Fajerwerki gwarantowane! Zalecamy nie mrugać, by niczego nie przegapić. W wadze ciężkiej wystarczy chwila i jeden błąd, by zgasło światło! Nie możecie tego przegapić.

Karta walk CLOUT MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA
  • Bob „The Beast” Sapp – Piotr „Bestia” Piechowiak – MMA
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

CLOUT MMA 2: Ruszyła sprzedaż biletów na galę!

Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 2 trwa na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na galę w ORLEN ARENIE w Płocku ruszają już od 49 złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis