MMA PLNajnowszeK-1Wielki sukces Polaka! Muszyński wygrał turniej, zdobył pas i zapewnił sobie awans!

Wielki sukces Polaka! Muszyński wygrał turniej, zdobył pas i zapewnił sobie awans!

To jest naprawdę świetna wiadomość. Kacper Muszyński w poprzednim tygodniu odniósł wielki sukces. Nasz reprezentant wygrał 4-osobowy turniej Iron Fighter we Włoszech. Polak jednego wieczoru pokonał dwóch klasowych zawodników czym zapewnił sobie awans fazy Final K-1 World MAX 2024.

Muszyński

Kacper ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów w kick-boxingu. Polak mimo młodego wieku posiada na swoim koncie duże doświadczenie.

Muszyński walczy także w formule MMA. Kacper w wspomnianej formule pokazał się już z świetnej strony na gali MFG 4, gdy w pierwszej odsłonie efektownie zastopował Vladislava Bilorusa. W poprzednim roku był kolejny występ w organizacji MFG, ale tym razem już w formule K-1, gdzie także Kacper odnotował zwycięstwo.

Kierunek Japonia!

Nasz reprezentant ma za sobą jakże ważny sukces. Polak w poprzednim tygodniu we Włoszech, a dokładnie w Pordenone. Reprezentant Armii Polkowice wygrał 4-osobowy turniej Iron Fighter.

Kacper jednego wieczoru pokonał dwóch klasowych rywali – po czym na jego biodrach zawisł pas mistrzowski.

To jednak nie koniec, bowiem wspomniany sukces zapewnił mu awans Final K-1 World MAX 2024 w Japonii, które odbędą się pod koniec tego roku.

Pas federacji IRON FIGHTER zabieram do domu. Dwie walki, z klasowymi przeciwnikami w jedną noc.  Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, dałem dzisiaj z siebie wszystko 🫡

Pas federacji IRON FIGHTER zabieram do domu. Dwie walki, z klasowymi przeciwnikami w jedną noc. Dziękuję Wam za…

Posted by Kacper Muszyński on Saturday, February 24, 2024

Walki Kacpra możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis