MMA PLNajnowszePrime MMAWielki Bu poznał rywala na PRIME 5! Gwarancja emocji!

Wielki Bu poznał rywala na PRIME 5! Gwarancja emocji!

Patryk Masiak, czyli popularny w świecie freak fightów “Wielki Bu” poznał rywala na nadchodzącą galę PRIME 5. Przeciwnik to gwarancja emocji i widowiskowości w klatce!

Wielki Bu poznał rywala na PRIME 5

Występ Wielkiego Bu został już oficjalnie ogłoszony kilka dni temu. Jak pisze o tym zawodniku PRIME Show MMA – Masiak “słynie z bardzo mocnych i silnych ciosów”, podobnie jak jego rywal.

Wielki Bu poznał rywala na PRIME 5! Gwarancja emocji!

Przeciwnikiem Patryka Masiaka będzie… Łukasz Lupa! Były zawodnik FAME MMA został właśnie oficjalnie ogłoszony przeciwnikiem Wielkiego Bu. Starcie dwóch eksplozywnych bijoków gwarantuje kibicom ogromne emocje!

Łukasz Lupa w klatce stoczył już pięć walk i mimo minusowego rekordu, w każdej z tych walk pokazał się nieźle.

Wśród pokonanych zawodników przez Lupę są: Mielonidas i Marek Wilczak. Natomiast przegrywał z Kamilem “Kastim” Stępińskim, Gabrielem Al-Sulwim (“Arabem) i Pawłem Tyburskim.

A jak stawiacie w walce Wielki Bu vs Lupa?

Zobacz także:

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW. To zawodnik, który “jak wypuści ten prawy i trafi”… Zaskoczeni?

Mamy dla Was bardzo ciekawą opinię byłego podwójnego mistrza Federacji KSW. Roberto Soldic w swoich mediach społecznościowych wskazał jego zdaniem najlepszego strikera w KSW. Wybór “RoboCopa” mocno zaskoczył!

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach! Co wy na to?

Zagadka już rozwiązana! Wiemy gdzie będzie teraz występował Francis Ngannou! Były mistrz wagi ciężkiej i jednocześnie jeden z najbardziej przerażających zawodników w zawodowym MMA podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. I to podpisał go na specjalnych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis