MMA PLNajnowszeKSWMariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem!

Mariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem!

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Pudzian

Mamed po raz kolejny udowodnił, że jest wielkim mistrzem i legendą. Już na samym początku widzieliśmy mocne wymiany. Mamed zdobył obalenie, ale Pudzian dość szybko wstał do stójki i widzieliśmy klincz. Reprezentant Arrachionu Olsztyn popisał się kapitalnym rzutem. Dość szybko zdobył dominującą pozycję i kolejnych ciosach zakończył walkę już w pierwszej odsłonie.

Tak to się skończyło:

Pudzianowski odpowiada hejterom!

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej przegranej z Mamedem Khalidovem.

Co prawda nie piąta rano, ale wracam na swoje tory i idę troszeczkę się rozruszać. Robię swoje. Raz na wozie, raz pod wozem. Abo to raz byłem pod tym wozem przez 25 lat zawodowego sportu? Oczywiście widzę fajnych kibiców, którzy mówią ”już twoim kibicem nie jestem”, a pies cię gryzł. Z Ciebie kibic jak z koziej dupy trąba. Prawdziwi ludzie, którzy sportem się zajmują, wiedzą co to znaczy, że nie zawsze wszystko gra. Nie zawsze mi wszystko zagrało. Podnoszę się i idę dalej.

Całe wideo poniżej:

Dzien dobry, trzeba kości rozprostować 👌🏾👌🏾#reklama

Posted by Mariusz Pudzianowski on Monday, December 19, 2022

Zobacz także:

Szpilka chętny na walkę z Pudzianem! Wiemy, kiedy ”Szpila” będzie gotowy na następne starcie! Widzieliście?

Artur Szpilka planowo miał się zmierzyć z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali XTB KSW 78. Walka została anulowana ze względu na kontuzję byłego pięściarza. Przy okazji 77. gali KSW, “Szpila” udzielił paru wywiadów, w których odniósł się do kwestii m.in. przyszłych rywali, czy swojego powrotu do oktagonu.

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis