MMA PLNajnowszeKSWWielka walka na XTB KSW 78 w Szczecinie! Romanowski podejmie Paczuskiego!

Wielka walka na XTB KSW 78 w Szczecinie! Romanowski podejmie Paczuskiego!

Wielka walka szykuje się na nadchodzącej gali XTB KSW 77, która już 21 stycznia 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Jak potwierdzono podczas transmisji gali KSW 76, na wspomnianej imprezie Tomasz Romanowski podejmie Radosława Paczuskiego.

KSW 78 w Szczecinie

Starcie to może być nieoficjalnym eliminatorem do walki o tytuł mistrzowski wagi średniej Federacji KSW.

Wielka walka na XTB KSW 78 w Szczecinie! Romanowski podejmie Paczuskiego!

Tomasz Romanowski znajduje się w świetnej serii. W klatce KSW wygrał on cztery kolejne walki. Choć często miewał kłopoty ze zrobieniem wagi lub walczył w tak zwanym catchweight, to nie można odbierać mu wspaniałej formy. “Tommy” ostatnio okazywał się lepszy od Aleksandra Rakasa, Michała Pietrzaka, Andrzeja Grzebyka i Cezarego Kęsika.

Jego rywal – Radosław Paczuski w KSW ma już dwie wygrane, a jego rekord w MMA wynosi 5-0. Paczuski w klatce KSW wygrywał z Jasonem Radcliffem i Jasonem Wilnisem.

Przypominamy, że walką wieczoru gali XTB KSW 78 będzie pojedynek Artur Szpilka vs Arkadiusz Wrzosek.

Przygotujcie się na znakomitą batalię w Szczecinie! Tomasz Romanowski 🇵🇱 vs 🇵🇱 Radosław Paczuski#XTBKSW78 | 21 stycznia | @ebilet.pl

Posted by KSW on Saturday, November 12, 2022

Zobacz także:

Światowy serwis pokazał, dlaczego powinno się czytać książki! Chodzi o zachowanie Alana Kwiecińskiego! Widzieliście?

Alan Kwieciński to persona, która jest dobrze znana fanom sceny freak-fight. Kompilacje z wywiadów z udziałem zawodnika WCA Fight Team robią furorę nie tylko w Polsce!

Gimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora! Youtuber potwierdza! Co wy na to?

To brzmi nieco niewiarygodnie, ale okazuje się, że to prawda. Popularny polski youtuber Tomasz “Gimper” Działowy miał wystąpić na gali bokserskiej z walką legendarnego Floyda Mayweathera Juniora. Youtuber potwierdził!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis