MMA PLNajnowszePFLWielka kontrowersja w walce wieczoru gali PFL Paris! Marc Goddard z wątpliwym przerwaniem [WIDEO]

Wielka kontrowersja w walce wieczoru gali PFL Paris! Marc Goddard z wątpliwym przerwaniem [WIDEO]

Wielka kontrowersja miała miejsce w walce wieczoru wczorajszej gali PFL Paris. Starciem wieczoru gali amerykańskiej organizacji w stolicy Francji było starcie dwóch niepokonanych w zawodowym MMA zawodników – Cedrica Doumbe i Baysangura Chamsoudinova.

PFL Paris

Niechlubnym bohaterem tego starcia został jednak sędzia Marc Goddard, który w kontrowersyjnych okolicznościach przerwał to starcie w trzeciej rundzie.

Wielka kontrowersja w walce wieczoru gali PFL Paris!

Starcie Cedrica Doumbe z Baysangurem Chamsoudinovaem było bardzo wyrównane. Kibice oglądali bardzo ciekawy pokaz wszech stylowej walki wręcz, aż przyszła trzecia runda.

Wtedy Doumbe zaczął narzekać na stopę. Wydawało mu się, że stąpnął na kawałek szkła i szukał możliwości do wyciągnięcia tego kawałka. Mówił o tym sędziemu Goddardowi, ten jednak nakazał mu kontynuowanie walki.

Doumbe zatem stał na przeciwko rywala, ale ani on ani Chamsoudinov nie wyprowadzali ciosów. W końcu ten drugi pokazał na rywala i chciał, by sędzia zainterweniował.

Goddard widząc sytuację wkroczył między zawodników i orzekł… koniec starcia przez niezdolność do jej kontynuowania przez Doumbe.

Wygranym przez TKO został zatem Baysangur Chamsoudinov.

Całą sytuację możecie sprawdzić poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis