MMA PLNajnowszeKSWGegard Mousasi zwolniony z Bellatora/PFL! Miał usłyszeć, że “za dużo zarabiał”!

Gegard Mousasi zwolniony z Bellatora/PFL! Miał usłyszeć, że “za dużo zarabiał”!

Były mistrz wagi średniej organizacji Bellator Gegard Mousasi został zwolniony z organizacji PLF, która w ostatnim czasie wykupiła Bellatora. Holender nie walczył od roku, bowiem miał usłyszeć, że za dużo zarabiał jeszcze przed przejęciem Bellatora przez PFL!

Gegard Mousasi zwolniony

Informacja o zwolnieniu Mousasiego z Bellatora obiega właśnie media społecznościowe, ale także odnotowana zostaje na portalu MMA.PL.

Holender ostatnią walkę stoczył w maju 2023 roku, kiedy to jeszcze pod szyldem Bellatora przegrał decyzją sędziów z Fabianem Edwardsem.

Gegard Mousasi zwolniony z Bellatora/PFL! Miał usłyszeć, że “za dużo zarabiał”!

Od tamtego czasu Mousasi pozostawał bez walki, a po przejęciu Bellatora przez PFL, głośno narzekał, że jest pominiany przez nowych właścicieli podczas zestawiania walk.

Sam zawodnik w pewnym momencie przyznał wprost, że otrzymał informację od pracowników PFL sugerującą, że za dużo zarabiał walcząc dla Bellatora i dlatego nie jest brany pod uwagę w kontekście kolejnych walk pod szyldem PFL.

Ostatecznie Mousasi rozstał się z nowym pracodawcą i obecnie jest wolnym zawodnikiem, a w mediach społecznościowych pojawiła się oficjalna informacja o zwolnieniu Holendra z kontraktu:

Teraz Gegard Mousasi jest do wzięcia i internauci z Polski sugerują, iż zawodnikiem tym powinna zainteresować się Federacja KSW. A Wy chcielibyście zobaczyć potencjalną walkę Mamed Khalidov vs Gegard Mousasi w KSW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis