MMA PLNajnowszeKSWPFL: Były zawodnik KSW zdemolowany! Mistrz PFL zakończył walkę w niecałe 2 minuty! [WIDEO]

PFL: Były zawodnik KSW zdemolowany! Mistrz PFL zakończył walkę w niecałe 2 minuty! [WIDEO]

Z piątku na sobotę w Las Vegas odbyła się gala PFL 2: 2024 Regular Season. W tak zwanym co-main evencie wystąpił były zawodnik KSW – Tom Breese (18-5). Mistrz PFL szybko i efektownie dopisał kolejne zwycięstwo do rekordu. Brytyjczyk nie będzie dobrze wspominał swojego drugiego starcia w prestiżowej organizacji, bowiem kompletnie się on nie udał.

Breese

W karcie pojawiło się jedenaście pojedynków z czego aż dziesięć zakończyło się przed czasem.

Nie zabrakło także niespodzianek. Były mistrz ACA – Dovletdzhan Yagshimuradov już w pierwszej rundzie znalazł okazję, aby zakończyć pojedynek z młodym prospektem – Jakobem Nedohem. Także nie małą niespodzianką jest zwycięstwo i do tego przed czasem Michela Duforta (13-4). Kanadyjczyk w drugiej rundzie poddał faworyta – Madsa Burnella.

Jest wideo ze wszystkich skończeń!

Nie tak Tom Breese (18-5) wyobrażał sobie drugi pojedynek w organizacji PFL. Były zawodnik KSW już po minucie i 10-sekundach musiał uznać wyższość mistrza PFL – Roba Wilkinsona (18-2).

32-latek w KSW odnotował trzy pojedynki. Brytyjczyk pokonał Damiana Janikowskiego i Bartosza Leśko oraz przegrał szybko z Pawłem Pawlakiem.

Skończenia z wszystkich pojedynków zobaczycie w materiale poniżej:

All The Finishes From PFL 2, 2024 | Las Vegas

All The Finishes From PFL 2, 2024 | Las VegasLight Heavyweights & Lightweights made sure to kick off the action packed weekend in Vegas with a BANG 💥💥#PFLRegularSeason | B2YB Air Force Reserve Recruiting

Posted by PFL MMA on Friday, April 12, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis