MMA PLNajnowszeFight nights globalWielka awantura na gali w Moskwie! Doszło do rękoczynów! [WIDEO]

Wielka awantura na gali w Moskwie! Doszło do rękoczynów! [WIDEO]

W czwartek w Moskwie odbyła się gala AMC Fight Night Global: ”Winter Cup”. Nie zabrakło awantury w klatce! Dyskusja pomiędzy Vladimirem Mineevem (15-1-1), a Magomedem Ismailovem (17-2-1) zakończyła się bijatyką…

awantura

Przypomnijmy, że do ich pierwszej walki doszło w październiku 2018 roku. Podczas Fight Nights Global 90 po 5-rundowym boju padł remis. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu, który cieszyłby się dużym zainteresowaniem u naszych sąsiadów.

Awantura w Moskwie!

To musi zakończyć się rewanżem! W czwartek na gali AMC Fight Night Global ”Winter Cup” starli się odwieczni rywale. Vladimir Mineev (15-1-1) spotkał się z Magomedem Ismailovem (17-2-1), więc mogliśmy być pewni, że nie zabraknie mocnych słów. Obaj wojownicy pojawili się w klatce i po paru słowach doszło do rękoczynów. W klatce zapanował chaos. Sami zobaczcie.

W walce wieczoru przed własną publicznością wystąpił doświadczony i ceniony Vyacheslav Vasilevsky (34-8). Rosjanin już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na odprawienie z kwitkiem – Bogdana Guskova (10-2).

Wracając do Ismailov-Mineev wydaje się, że ich rewanżowe starcie jest nieuniknione. Mogłoby dojść do niego w ACA, gdzie Magomedov Ismailov toczy swoje pojedynki. 34-latek od czasu walki z Mineevem zaliczył cztery udane występy – w tym dwa zakończył przed czasem. Magomed zdemolował dużo cięższego Alexandra Emelianenkę, a w ostatniej walce pewnie wypunktował Ivana Shtyrkova.

Zobacz także:

Szpilka wspiera i motywuje Tysona! Czekacie na kolejną walkę Krystiana Kuźmy?

Artur Szpilka polecał ”Tysona” organizacji GROMDA. Był to dobry pomysł, bo Krystian Kuźma doszedł do finału

Lewandowski mocno o FAME MMA! Zaskoczeni wypowiedzią?

Martin Lewandowski został ponownie zapytany o FAME MMA. Odpowiedź należała do tych mocnych!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis