MMA PLNajnowszeGROMDAWeteran UFC następnym przeciwnikiem ”Don Diego” w GROMDZIE? Grabowski komentuje!

Weteran UFC następnym przeciwnikiem ”Don Diego” w GROMDZIE? Grabowski komentuje!

Trzeba przyznać, że mogłoby to być ciekawe! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY tuż po gali zdradził kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna w następnych starciach na gołe pięści. ”Don Diego” kontra były zawodnik UFC? Kto wie!

Kubiszyn

Kubiszyn po raz kolejny udowodnił swój charakter i umiejętności. W piątek doszło do wyczekiwanego starcia z Bartłomiejem Domalikiem. W formule K-1 na gali HFO po świetnej walce sędziowie ogłosili remis. Tutaj nie było takiej opcji. Od samego początku ringowa wojna. Kubiszyn zaskoczył swoim game planem, bowiem ”Balboa” nie spodziewał się, że rywal od razu ruszy z takim natarciem. Już w pierwszej odsłonie Domalik był liczony. ”Balboa” wstał i miał swoje momenty, bo choćby w drugiej rundzie to ”Don Diego” był liczony. Kubiszyn w końcu przełamał twardego i zawziętego Domalika. Tym samym ”Don Diego” sięgnął po pas mistrzowski GROMDY.

To będzie rywal Kubiszyna?

Tego nie można wykluczyć. Choć szczerze jest sporo ciekawych pomysłów na kolejny pojedynek Mateusza Kubiszyna w GROMDZIE. W przyszłości być może dojdzie do rewanżu z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Jest również twardy i mocny Łukasz ”GOAT” Parobiec.

Mariusz Grabowski tuż po gali wyznał, że walka ”Don Diego” kontra Hector Lombard jest prawdopodobna! Przypomnijmy, że Kubańczyk był brany pod uwagę jako rywal Mameda Khalidova na hitową galę XTB KSW Colosseum 2.

Całą rozmowę z Mariuszem Grabowskim możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis