MMA PLArchiwumFENWawrzyniec Bartnik chce pasa FEN: “Cezary Oleskiejczuk? On zaraz się zawija za ocean!”

Wawrzyniec Bartnik chce pasa FEN: “Cezary Oleskiejczuk? On zaraz się zawija za ocean!”

Wawrzyniec Bartnik to zawodnik wyrastający na czołowego gracza w kategorii półśredniej organizacji Fight Exclusive Night. Bartnik w rozmowie z portalem FightSport.pl przyznał, że chce pasa FEN, mimo iż ten jest w posiadaniu Cezarego Oleksiejczuka.

Wawrzyniec Bartnik chce pasa FEN

Bartnik po trzech porażkach z rzędu, kiedy to przegrywał z Alexem Solą na BRAVE FC 54, Szymonem Duszą na FEN 40 oraz Jackiem Jędraszczykiem na FEN 44, teraz zmienił fortunę i wygrał dwie kolejne walki, robiąc to w świetnym stylu.

27-latek na galach FEN pokonywał ostatnio Mateusza Dragańskiego oraz Mahomeda Zareya, rozpoczynając serię zwycięstw, którą zamierza kontynuować.

Wawrzyniec Bartnik chce pasa FEN

W rozmowie z portalem FightSport.pl, Bartnik zaznaczył, że w najbliższej przyszłości zamierza właśnie spróbować zdobyć pas mistrzowski wagi półśredniej FEN, który aktualnie posiada Cezary Oleskiejczuk.

Aktualny mistrz swojego tytułu będzie bronił już 14 października na gali FEN 51. Jego rywalem będzie  Bauyrzhan Kuanyshbayev.

Zdaniem Bartnika, po tej walce Oleksiejczuk wyruszy na podbój amerykańskich gal, a on sam będzie miał szansę zdobycia pasa po aktualnym mistrzu:

“Czekają mnie wielkie walki. Czy rewanż z Jackiem Jędraszczykiem? Kurde, ja będę już pas atakował. Nie wiem jak tam Jacek, nie wiem jakie organizacja ma plany wobec mnie. Czarek Oleksiejczuk, który ma pas, zaraz się zawija za ocean. Nie wyganiam go, ale fajnie, jakby już poleciał tam. Teraz w październiku broni tego pasa, myślę, że to zrobi. Ja na początku roku nie wrócę, raczej później i myślę, że sytuacja się tak wyklaruje, że ten pas będzie można atakować. Nie wiem czy od razu, czy jeszcze jedną walkę będę miał, prawdopodobnie będę miał tę jeszcze jedną walkę, ale tak jak mówię – po niej chcę ten pas zdobywać.”

A Wy jak myślicie – czy Wawrzyniec Bartnik to przyszły mistrz FEN?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis