MMA PLNajnowszeMarcin NajmanWasilewski o sporze Najman-Stanowski: Mam wrażenie że sprawa i etycznie i obyczajowo zaszła za daleko!

Wasilewski o sporze Najman-Stanowski: Mam wrażenie że sprawa i etycznie i obyczajowo zaszła za daleko!

Andrzej Wasilewski postanowił skomentować dalszy spór pomiędzy Marcinem Najmanem, a Krzysztofem Stanowskim. Ceniony polski promotor boksu uważa, że sprawa zaszła za daleko.

Najman

Krzysztof Stanowski nie mógł pogodzić z ogłoszeniem bossa MMA VIP. Dziennikarz postanowił mocno zareagować. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Sponsorzy zaczęli się wycofywać z gali freakowej. Dodatkowo  Kielce nie zgodziło się na zorganizowanie eventu.

Wasilewski komentuje!

Andrzej Wasilewski uważa, że spór pomiędzy Marcinem Najmanem, a Krzysztofem Stanowskim zaszedł za daleko.

Śledzę z raczej dużym niesmakiem spór @K_Stanowskiz @MarcinNajman. Nie akceptuje nie popieram organizacji jakichkolwiek eventów czy innych wydarzeń używając pseudo znanych medialnie osób ze świata przestępczego. Ale mam wrażenie że sprawa i etycznie i obyczajowo zaszła za daleko

Wcześniej Wasilewski na twitterze skomentował ogłoszenie kontrowersyjnego ”Słowika”.

Zgoda. Pełna zgoda. Jestem raczej dobrze rozeznany w tamtych latach. Ale to nie tylko wina@MarcinNajman. To wina wszystkich kibiców że takie rzeczy chcą oglądać. Myślę że MN po prostu robi biznes, tak jak największej stacje tv robiąc z tymi facetami różne programy.

Zobacz także:

Szołtysik z ostrym przesłaniem do Pietraszka przed WOTORE 4: Nie przyjeżdżaj jutro, bo Cię rozj**ie! Co wy na to?

Jesteśmy po ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą WOTORE 4. Nie wszyscy byli obecni. Pewny siebie Marcin Szołtysik wylosował pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem. Szołtysik w pewnym momencie wziął mikrofon, bowiem miał mocne przesłanie do przeciwnika.

MMA VIP 4: Tomasz Chic w końcu rozpoczął przygotowania do walki z ”Żuromem”! [WIDEO] Widzieliście?

Tomasz Chic już dwudziestego piątego lutego stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Radomianin podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Tomasz w końcu rozpoczął przygotowania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis