MMA PLUFCWalka Paulo Costa vs Luke Rockhold nie odbędzie się na UFC 277

Walka Paulo Costa vs Luke Rockhold nie odbędzie się na UFC 277

Fani będą zawiedzeni! Walka w kategorii średniej Paulo Costa vs Luke Rockhold nie odbędzie się jak pierwotnie planowana na gali UFC 277.

Paulo Costa vs Luke Rockhold

Głośno zapowiadany pojedynek miał być częścią karty walk UFC 277: Pena vs Nunes 2 z dnia 30 lipca, która odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

Teraz dostajemy informację, że pojedynek ten z rozpiski tego wydarzenia został wykreślony.

Walka Paulo Costa vs Luke Rockhold nie odbędzie się na UFC 277

Nie ma jednak tego złego… Ostatecznie walka Costa vs Rokchold zostanie przeniesiona na 20 sierpnia na galę, która jeszcze nie ma lokalizacji oraz nadanego numeru. Nie wiadomo zatem czy starcie to będzie częścią numerowanej gali czy wydarzenia odbywającego się na gali w UFC Apex w Las Vegas.

Przypominamy, że były mistrz wagi średniej – Luke Rockhold nie walczył w oktagonie od czasu porażki przez KO z Janem Błachowiczem, do której doszło w lipcu 2019 roku. Będzie to zatem powrót Amerykanina po ponad trzyletniej przerwie.

Jego rywal – Paulo Costa ostatnią walkę stoczył w październiku zeszłego roku. Wówczas przegrał decyzją z Marvinem Vettorim. Co ciekawe, Brazylijczyk miał poważne problemy ze zmieszczeniem się w umownym limicie tego pojedynku.

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Mateusz Gamrot wystąpi w walce wieczoru gali UFC!

Wielkie wyróżnienie dla kolejnego polskiego zawodnika. Mateusz Gamrot (20-1, 1 N/C) wystąpi w walce wieczoru gali UFC. Taki status otrzyma jego najbliższe starcie z Armanem Tsarkuyanem (18-2).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis