MMA PLNajnowszeMarcin NajmanWalka Murański-Najman bez parteru? ”Muran” wyśmiewa ”El Testosterona”!

Walka Murański-Najman bez parteru? ”Muran” wyśmiewa ”El Testosterona”!

Jacek Murański opublikował wpis na swoim instagramie. Nawołuje do walki z “El testosteronem”, ale tylko i wyłącznie na zasadach boksu birmańskiego! Wbija szpilkę Najmanowi!

Murański

Od miesięcy krążą głosy na temat możliwego starcia “Murana” z byłym mistrzem federacji WKU w kickboxingu. Obie postaci są doskonale znane fanom freak-fightów. Do starcia syna Jacka, Mateusza z Marcinem Najmanem na gali High League 5 finalnie nie doszło. Mateusz jednak finalnie zmierzy się na niej z Pawłem “Scarfacem” Bombą i daje jasno do zrozumienia, że do walki z Częstochowianinem nie doszło z powodu…tchórzostwa.

Jacek, który nie może się pochwalić żadną wygraną w swojej, dotychczasowej karierze freak-fightera, liczy na starcie z “El testosteronem”. Jego potencjalnie przyszły rywal ostatnio poległ w konfrontacji z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem. Z pewnych względów domaga się pojedynku z Najmanem na zasadach boksu birmańskiego. Ze względu na brutalność, a także ciekawą teorię…

Czy to prawda?!

Temat największego adwersarza Jacka Murańskiego – Konrada Niewolskiego również został poruszony. Mąż Joanny Murańskiej zawarł w swojej wypowiedzi intrygującą tezę.

Tylko na takich zasadach może dojść do walki mojej ze ”skrytym parówkożercą” i od zawsze miłośnikiem męśkich wdzięków, jakim jak wynika ze stenogramu załączonego do akt oskarżenia czyli z nagrania propozycji tzw. innej czynności seksualnej) jest Najman Marcin. Po tym gdy zapoznałem się z aktami sprawy z Sądu Okręgowego w Częstochowie z 2006 roku, w której Najman Marcin został skazany prawomocnie za min. czyny nieobyczajne (proponowanie tzw ”miłości” oralnej Tomaszowi W. byłemu piłkarzowi Rakowa Częstochowa. Na marginesie, to teraz już rozumiem z czego wynika to gwałtowne i ”głębokie” uczucie jakie ostatnio połączyło Najmana Marcina i Konrada Niewolskiego. Nie ma opcji na walkę w tzw parterze z przyczyn oczywistych. Poza tym ”boks birmański’ to najbardziej brutalna formuła gdzie liczy się odporność na ból i przjemowane ciosy. Czyli.. Najman Marcin jest tu absolutnym miszczem świata. Dlatego jeżeli już taka bitka ma się odbyć to chcę się skonfrontować w takiej właśnie formule z samym miszczem Marcinem.

Zobacz także:

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę!

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Khabib o obietnicy danej mamie! Ma to związek z jego powrotem do walk!

Khabib Nurmagomedov (29-0) postanowił odpowiedzieć na pytania mediów i w zasadzie fanów, którzy zawsze byli ciekawi – co do tej decyzji. Dagestańczyk tłumaczy, dlaczego nie złamie obietnicy danej mamie i tym samym nie wróci już do klatki największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis