MMA PLNajnowszeKhabib NurmagomedovKhabib o obietnicy danej mamie! Ma to związek z jego powrotem do walk!

Khabib o obietnicy danej mamie! Ma to związek z jego powrotem do walk!

Khabib Nurmagomedov (29-0) postanowił odpowiedzieć na pytania mediów i w zasadzie fanów, którzy zawsze byli ciekawi – co do tej decyzji. Dagestańczyk tłumaczy, dlaczego nie złamie obietnicy danej mamie i tym samym nie wróci już do klatki największej organizacji na świecie.

Khabib

Nurmagomedov swoją karierę zakończyła w październiku 2020 roku. Khabib już wielokrotnie był kuszony powrotem. ale wydaje się to niemożliwe bowiem ważniejsza jest dla niego złożona obietnica matce. Dagestańczyk podczas UFC 254 już nie pierwszy raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. 32-latek w drugiej odsłonie poddał Justina Gaethje.

Wspomniany pojedynek zobaczycie poniżej:

Khabib zabiera głos!

Khabib Nurmagomedov (29-0) niekwestionowany mistrz wagi lekkiej w UFC zabrał głos w sprawie obietnicy jaką złożył mamie.

Skończyłem karierę, bo obiecałem to swojej mamie i, to dlatego nasza dyskusja jest tak bardzo popularna. Wiele jednak o tym nie wiecie. Nie chodzi tu tylko o obietnicę, nie chodzi tu tylko o jedną rozmowę. Ja zawsze słucham mamy. Możesz mieć przyjaciół, dzieci, cokolwiek, ale nigdy nie będziesz miał kolejnej mamy. Masz tylko jedną i dla mnie to wszystko. Mama jest wszystkim! Kocham swoją mamę przez miliony, miliony powodów. Wiem, że nawet w Dagestanie ludzie mają złe relacje ze swoimi rodzicami i naprawdę tego nie rozumiem. Jak ludzie mogą mieć złe relacje ze swoimi rodzicami? Tak, mama jest dla mnie wszystkim. Nawet teraz jest ze mną, żyje w tym samym domu co kiedyś. Traktuję ją jak królową.

Khabib jest dumny, bowiem aktualnie nowym mistrzem wagi lekkiej został jego przyjaciel Islam Makhachev, który udowodnił, że ma ogromny potencjał i na długo może zasiadać na tronie.

Zobacz także:

PRIME 4: Okniński bił syna w przerwach! To był szybki zastrzyk motywacji i pobudzenia! [WIDEO] Widzieliście?

Mirosław Okniński zabrał głos po wczorajszej walce syna. Adam Okniński wrócił do zawodowych startów po dłuższej przerwie. ”Łowca Skór” miał wstępnie zmierzyć się z Normanem Parke. Pojawiły się duże problemy, więc nowym przeciwnikiem Adama został równie doświadczony Artur ”Kornik” Sowiński.

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO] Co wy na to?

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis