MMA PLArchiwumKSWWalczył z Załęckim, a teraz podejmie byłego mistrza KSW! Narkun poznał rywala

Walczył z Załęckim, a teraz podejmie byłego mistrza KSW! Narkun poznał rywala

1 grudnia w Płotach odbędzie się gala Seaside BattleS MMA 4. W main evencie zobaczymy start byłego mistrza KSW w wadze półciężkiej – Tomasza Narkuna (19-6). W tym momencie poznaliśmy rywala ”Żyrafy” i trzeba przyznać, że na pewno kibice liczy na mocniejszy dobór oponenta.

Narkun

33-latek we wrześniu miał wystąpić w walce wieczoru CAVE MMA 3, lecz z pojedynku wypadł Adam Kowalski. Tomasz doznał propozycję zastępstwa w postaci doświadczonego Brazylijczyka – Edera De Souzy (19-10). Do walki pozostał w tamtym momencie mało czasu. Polak postanowił odrzucić propozycję.

Podopieczny Piotra Bagińskiego wrócił na odpowiednie tory i stoczył pierwszą walkę po odejściu z KSW. ”Żyrafa” wystąpił wtedy na Seaside BattleS MMA 3, gdy w 16 sekund zastopował Antonio Zovaka z Chorwacji. 

Znamy rywala!

Tomasz Narkun (19-6) wraca do klatki 1 grudnia, a jego przeciwnikiem będzie Jussi Halonen (9-12).

Tomasz Narkun podejmie Jussi Halonena na SBS 4! Ikona sportów walki ze Stargardu, Tomasz „Żyrafa” Narkun powraca do klatki organizacji SBS. Już 1 grudnia jego rywalem będzie zawodnik z Helsinek, Jussi Halonen. Narkun we współpracy z SBS stara się wrócić na właściwe tory i gorszym momencie w KSW. Były mistrz największej organizacji w Europie wciąż marzy o wielkich celach i z każdą kolejną walką zamierza stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Halonen ma w swoim dorobku 21 zawodowych walk, które toczy ze zmiennym szczęściem . Na polskiej ziemi stoczył 5 pojedynków, jednak tylko raz jego ręka powędrowała w górę . Pokonał wówczas znanego z #SBS1Michał Gutek Gutowskikiego. Teraz zawodnik z Finlandii chce sprawić największą niespodziankę w swojej karierze i odprawić Tomasza Narkuna – czytamy w ogłoszeniu organizacji. 

Tomasz Narkun podejmie Jussi Halonena na SBS 4! Ikona sportów walki ze Stargardu, Tomasz „Żyrafa” Narkun powraca do…

Posted by Seaside BattleS MMA on Friday, November 10, 2023

Fin co ciekawe we wrześniu 2021 roku przegrał w boksie (małe rękawice) z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” na gali EFM Show 2 po 45 sekundach znokautował rywala.

Wspomniana walka:

Od tego czasu Jussi odnotował jedno zwycięstwo i doznał pięciu porażek. Jussi przegrywał z Adrianem Dudkiem, Piotrem Walawskim czy Marcinem Zontkiem. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis