MMA PLNajnowszeUFCVicente Luque vs Belal Muhammad 2 walką wieczoru gali UFC w kwietniu

Vicente Luque vs Belal Muhammad 2 walką wieczoru gali UFC w kwietniu

Bardzo interesujący rewanż w wadze półśredniej został walką wieczoru jednej z kwietniowych gal UFC. Amerykański gigant planuje zestawienie Vicente Luque vs Belal Muhammad 2.

Vicente Luque vs Belal Muhammad

Starcie to ma odbyć się już 16 kwietnia. Miejsce organizacji gali, na której dojdzie do tego starcia nie jest na razie znane.

Vicente Luque vs Belal Muhammad 2 walką wieczoru gali UFC w kwietniu

Pierwsze starcie między tymi zawodnikami odbyło się w listopadzie 2016 roku na gali UFC 205. Wówczas Luque znokautował Muhammada w zaledwie… 79 sekund.

Od tamtego czasu jednak obaj zawodnicy mocno wspięli się w rankingu wagi półśredniej.

Luque obecnie ma passę czterech wygranych z rzędu, a od czasu pierwszej walki z Muhammadem ma rekord 10-2.

Muhammad z kolei od czasu porażki z Brazylijczykiem zanotował rekord 10-1 i 1 no contest. Obecnie jest niepokonany w ośmiu kolejnych walkach.

Zobacz także:

Poznaliśmy rywala doświadczonego Adriana Kępy! Będziecie oglądać galę w Gliwicach?

Kamil Łebkowski (18-11) wystąpi na dwunastej edycji gali Armia Fight Night! Podzieli plac boju z zawodnikiem z Mysłowic – Adrianem Kępą (8-7) w Arenie Gliwice!

Mistrz UFC w zapowiedzi filmu Jackass 4! Ngannou bił w… przyrodzenie!

Jackass to znana dobrze wszystkim seria filmów, w której pokazuje się osoby wykonujące różne niebezpieczne rzeczy. Z reguły są to rzeczy brutalne i naprawdę szalone. Niedawno mogliśmy ujrzeć trailer nadchodzącej czwartej części, a tam pojawił się aktualny mistrz królewskiej dywizji UFC.

Paulina Wiśniewska z pierwszą wygraną na Mistrzostwach Świata IMMAF 2021

W drugim dniu Mistrzostw Świata IMMAF 2021 do akcji wkroczyła pierwsza polska reprezentantka i w pięknym stylu weszła do kolejnej rundy turnieju. Panowie tym razem musieli uznać wyższość rywali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis