MMA PLNajnowszeBez kategoriiMistrz UFC w zapowiedzi filmu Jackass 4! Ngannou bił w… przyrodzenie!

Mistrz UFC w zapowiedzi filmu Jackass 4! Ngannou bił w… przyrodzenie!

Jackass to znana dobrze wszystkim seria filmów, w której pokazuje się osoby wykonujące różne niebezpieczne rzeczy. Z reguły są to rzeczy brutalne i naprawdę szalone. Niedawno mogliśmy ujrzeć trailer nadchodzącej czwartej części, a tam…

Francis Ngannou to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników UFC. Mistrz wagi ciężkiej w zeszłym tygodniu pokonał Ciryla Gane. Walka była bliska i na pewno przyniosła wiele emocji. Kameruńczyk ciągle rozmyśla nad walką bokserską, a póki co będziemy mogli go obejrzeć w Jackass 4!

Ngannou znokautował ciosem poniżej pasa!

W nadchodzącej czwartej części wystąpi Francis Ngannou. Scena jest naprawdę pokręcona. Jeden z występujących w tym filmie członków pozwolił się Francisowi uderzyć. Prosto w swoje przyrodzenie!

Cała scena jest dostępna tutaj:

Natomiast jeśli chcecie obejrzeć cały trailer nadchodzącej czwartej części to jest dostępny tutaj:

Zobacz także:

Poznaliśmy walkę wieczoru UFC w Londynie! Podoba się?

Oficjalnie potwierdzono walkę wieczoru gali UFC w Londynie, która odbędzie się już za niespełna dwa miesiące – 19 marca. Potwierdzono również inny interesujący pojedynek.

Poznaliśmy rywala doświadczonego Adriana Kępy! Będziecie oglądać galę w Gliwicach?

Kamil Łebkowski (18-11) wystąpi na dwunastej edycji gali Armia Fight Night! Podzieli plac boju z zawodnikiem z Mysłowic – Adrianem Kępą (8-7) w Arenie Gliwice!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis