MMA PLNajnowszeKSWValeriu Mircea przed KSW 91 zapowiada: Idę po Parnassa!

Valeriu Mircea przed KSW 91 zapowiada: Idę po Parnassa!

Valeriu Mircea to jeden z bohaterów walki wieczoru nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 91, która w najbliższą sobotę 17 lutego odbędzie się w Libercu.

Valeriu Mircea przed KSW 91

Przeciwnikiem “Samotnego Wilka” będzie Leo Brichta, a stawką ich pojedynku tymczasowy pas mistrzowski w wadze lekkiej, którego pełnoprawnym posiadaczem na ten moment jest Francuz – Salahdine Parnasse.

Bilety w sprzedaży na eBilet.plticketmaster.cz oraz ticketportal.cz

Valeriu Mircea przed KSW 91 zapowiada: Idę po Parnassa!

Mircea w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW zapowiada, że rozprawi się z Brichtą, a zaraz potem idzie po pełnoprawnego mistrza, czyli wspominanego Saladine’a Paranassa:

“Pokonałem numer trzy i numer dwa w rankingu wagi lekkiej. Uważam, że zasłużyłem na walkę o pas. Dla mnie ta walka znaczy bardzo dużo. Brichta to kolejny przeciwnik, którego muszę pokonać i iść dalej po Parnasse’a. Wszyscy wiecie, że jestem sportowcem z charakterem, który nigdy się nie cofa. Mam nadzieję, że zdobędę serce czeskich fanów. Chciałbym zdobyć również ich szacunek jako sportowiec. 17 lutego muszę po prostu pokazać, że jestem lepszy i zabrać pas do domu. Będzie mocna bitka.”

A Wy jak stawiacie – kto wygra walkę wieczoru gali KSW 91 – Leo Brichta czy Valeriu Mircea?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis