MMA PLNajnowszeFAME MMABandura-Adamek w main evencie FAME 21? Znamy miejsce i datę najbliższej gali! 

Bandura-Adamek w main evencie FAME 21? Znamy miejsce i datę najbliższej gali! 

Podczas wczorajszej 20-edycji poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej gali freakowej organizacji FAME MMA. W pewnym momencie w klatce pojawił się jeden z właścicieli – Wojciech Gola, który ogłosił miejsce, datę oraz uczestnika main eventu FAME MMA 21. W klatce po raz trzeci zamelduje się Patryk ”Bandura” Bandurski.

Adamek

Rywal Bandurskiego nie został ogłoszony, lecz po słowach Wojciecha wielu internautów/kibiców było przekonanych, że to właśnie Tomasz Adamek pojawi się w main evencie, gdzie formule bokserskiej zmierzy się z ”Bandurą”.

Przypomnijmy, że ”Bandura” po swojej ostatniej walce wyznał, że bardzo chciałbym spełnić swoje marzenie i zmierzyć się z ”Góralem”.

Dlaczego nie? Mateusz Borek powiedział, że będzie przyglądał się moim umiejętnościom bokserskim. Tomek jest moim idolem, więc bardzo bym tego chciał. Możesz marzyć o różnych rzeczach, ale będąc fanem boksu, gdyby ktoś ci powiedział, że jest cień szansy na taką walkę, to czemu nie?

To będzie main event?

Tego nie możemy wykluczyć. Pewne póki co jest, że najbliższa gala FAME MMA 21 odbędzie się osiemnastego maja w PreZero Arenie Gliwice. W walce wieczoru tego wydarzenia zawalczy Patryk Bandurski.

Bandurski swój debiut w freak fightach odnotował w listopadzie 2022 roku na 16 edycji, kiedy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Alana ”Alanika” Kwiecińskiego. Ostatni start Patryka miał miejsce w grudniu poprzedniego roku, gdy pewnie wypunktował Piotra ”Szeli” Szeligę. Oba pojedynki odbył się w boskie w małych rękawicach.

Tomasz Adamek póki co stoczy hitowy pojedynek na gali KSW EPIC, która odbędzie się dwudziestego czwartego marca w Gliwicach. Legendarny pięściarz w walce wieczoru zmierzy się z debiutującym w boksie – Mamedem Khalidovem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis