MMA PLBoksUsyk wraca na Ukrainę: Koledzy musimy zatrzymać tę wojnę, musimy zrobić to razem!

Usyk wraca na Ukrainę: Koledzy musimy zatrzymać tę wojnę, musimy zrobić to razem!

W mediach zawrzało! Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) w ostatnich dniach był w Anglii. W sieci pojawiło się sporo komentarzy, że mistrz świata wagi ciężkiej specjalnie uciekł z kraju. Usyk postanowił zareagować.

Usyk

Sergiej Łapin dyrektor Usyk Team również zabrał głos.

Na granicy z Polską korek ciągnie się na 30 kilometrów. Ludzie bądźcie spokojni. Na granicy jest panika, około 800 samochodów, które czekają na wjazd do Ukrainy jest zablokowanych

Usyk: W wiadomościach mówią, że uciekłem ale to nie jest tak!

Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) postanowił zareagować na instagramie. Niekwestionowany champion gwarantuje, że wrócił do Ukrainy i nie zamierza uciekać.

Droga Ukraino i drodzy Ukraińcy. W wiadomościach mówią, że uciekłem ale to nie jest tak. Wyjechałem w związku z pracą. Wróciłem, jestem w domu. Musimy się zjednoczyć. Nastąpiły bardzo ciężkie czasy, bardzo martwię się o swój kraj, o ludzi. Koledzy, musimy zatrzymać tę wojnę! Musimy zrobić to wszyscy razem.

Przypomnijmy, że Oleksandr w swoim następnym pojedynku stanie do natychmiastowego rewanżu z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO). Niewykluczone, że dojdzie do tego już pod koniec maja.

Zobacz także:

Znani sportowcy reagują po wybuchu wojny na Ukrainie: Putin to ch*j! Widzieliście?

Ukraińscy jak i Polscy znani sportowcy reagują po sytuacji, która wydarzyła się nad ranem. Rosja postanowiła zaatakować Ukrainę. Sprawdził się najgorszy scenariusz. O poważnej sytuacji u naszych sąsiadów mówiło się już od dłuższego czasu.

Denis Załęcki zapowiada walkę: Kolejny rywal zostanie w te klatkę wgnieciony! Czekacie?

Denis Załęcki za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Już lada dzień poznamy szczegóły. Będzie to pojedynek kickboxerski w małych rękawicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis