MMA PLArtur SzpilkaZnani sportowcy reagują po wybuchu wojny na Ukrainie: Putin to ch*j!

Znani sportowcy reagują po wybuchu wojny na Ukrainie: Putin to ch*j!

Ukraińscy jak i Polscy znani sportowcy reagują po sytuacji, która wydarzyła się nad ranem. Rosja postanowiła zaatakować Ukrainę. Sprawdził się najgorszy scenariusz. O poważnej sytuacji u naszych sąsiadów mówiło się już od dłuższego czasu.

Szpilka

Z równie ważnym apelem wystąpił mer Kijowa – Witalij Kliczko, który znany wszystkim jest jako były mistrz świata w boksie.

Ukraina wybrała swoją drogę i swoją przyszłość! I nie ma jej w Imperium Rosyjskim. Jest za to w cywilizowanej, demokratycznej wspólnocie krajów. Za ten wybór zapłaciliśmy wysoką cenę. I bronimy go od 8 lat, przeciwstawiając się rosyjskiej agresji. Nie boimy się i będziemy walczyć! (..) Nie ma czasu na rozmowy! Trzeba powstrzymać tę pełzającą okupację, rozlew krwi, prowokacje i kłamstwa, imperialne ambicje! Apetyty agresora wzrosną. I nie skończą się tylko na Ukrainie

”Chcemy żyć!”

Jest reakcja znanych sportowców z Ukrainy i Polski. Wszystkie wpisy zobaczycie poniżej.

Apokalipsa ?

Putin ch*j🖕🏻

Zobacz także:

Kossakowski porównuje się do Błachowicza: Też przegrał pierwszą walkę, a kim jest teraz! Przesadził?

Ziemowit Kossakowski nie odpuszcza. Były dziennikarz TVP Info coraz częściej wypowiada się po ostatniej bolesnej przegranej z Jasiem Kapelą. Tym razem Ziemowit porównał siebie do… Jana Błachowicza (28-9).

Witalij Kliczko ma ważny apel: Apetyty agresora wzrosną i nie skończą się tylko na Ukrainie!  Widzieliście?

Robi się naprawdę niebezpiecznie…. Mowa oczywiście o sytuacji na Ukrainie. Były mistrz świata w boksie Witalij Kliczko zabrał głos i wystąpił z ważnym apelem. Kliczko uważa, że dojdzie do rozlewu krwi i nie zakończy się to tylko na Ukrainie – o czym coraz częściej się mówi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis