MMA PLNajnowszeKSWUFC zainteresowane Marianem Ziółkowskim! Jest zaproszenie do rozmowy!

UFC zainteresowane Marianem Ziółkowskim! Jest zaproszenie do rozmowy!

Ostatnie zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego z Borysem Mańkowskim pokazało jak klasowym zawodnikiem jest 31-latek. Okazuje się, że talent zawodnika WCA nie przeszedł koło nosa matchmakerom UFC, którzy są zainteresowani zakontraktowaniem Polaka.

Ziółkowski UFC

Zwycięstwo nad Borysem Mańkowskim (22-9, 1 NC) to zdecydowanie najważniejszy skalp w karierze Marian Ziółkowskiego (24-8-1, 1 NC). Mistrz organizacji KSW posiada obecnie serię trzech zwycięstw z rzędu. W ostatnich sześciu starciach jedynym, który potrafił pokonać “Golden Boya” był aktualny nr 12 rankingu UFC, Mateusz Gamrot. Czy zatem po dwóch udanych obronach pasa mistrzowskiego Konfrontacji Sztuk Walki przyszedł czas na zmianę pracodawcy?

“Jest zainteresowanie zza oceanu”

W dzisiejszym programie Oktagon Live gośćmi Macieja Turskiego był właśnie Marian Ziółkowski oraz jego menadżer, Artur Ostaszewski. Prowadzący karierę mistrza KSW menadżer zdradził, że organizacja UFC wyraża zainteresowanie “Golden Boyem”.

Jest zainteresowanie zza oceanu. Chodzi o UFC. Jestem w stałym kontakcie z matchmakerami UFC. Dostałem też jedno słowo gratulacji Whatssappem i zaproszenie do rozmowy. Natomiast na ten moment Marian jest oczywiście zawodnikiem KSW. Tu jest kontrakt, nie ma o czym mówić. Natomiast jeżeli jakoś się porozumiemy lub kontrakt jakoś by się skończył, czy po prostu go wypełnimy bez przedłużania to oni są chętni, żeby podjąć takie rozmowy. Od razu mówię – nie ma żadnej oferty, że zapraszają na kwiecień z tym albo tamtym, za takie i takie pieniądze. To jeszcze w ogóle nie jest ten etap. Nazwijmy to, że hasło zostało rzucone i jest zaproszenie do rozmowy.

Zobacz także:

Lewandowski o walce Soldić – Czuzhigaev: Bardziej chyba na tę chwilę takie “sexi” zestawienie!

Zmiany mistrzów w danych dywizjach wagowych to zawsze okazja na wprowadzenie świeżości. Ostatnie roszady na tronach organizacji KSW napisały nowe scenariusze. Najciekawiej zapowiadają się najbliższe miesiące w kategoriach, w których podczas KSW 65 oraz 66 poznaliśmy nowych liderów.

Brutalne zasady na WOTORE 4! Będą dozwolone kopnięcia w parterze i uderzenia głową!

Już jutro w katowickiej Walcowni wraca organizacja WOTORE. Trzeba przyznać, że czwarta edycja zapowiada się ciekawie. Postanowiliśmy przypomnieć wam zasady jakie będą panować w jutrzejszych pojedynkach na gołe pięści.

Najman ostro odpowiada Stanowskiemu: Nie masz nic z wspólnego z człowieczeństwem, jesteś zerem!

Marcin Najman postanowił na swoim kanale YouTube odpowiedzieć na dzisiejszy odcinek Krzysztofa Stanowskiego. Częstochowianin postanowił wypowiedzieć się o Stanowskim w mocnych słowach. Najman twierdzi, że Stanowski wyczuł kliknięcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis