MMA PLMarcin NajmanNajman ostro odpowiada Stanowskiemu: Nie masz nic z wspólnego z człowieczeństwem, jesteś zerem!

Najman ostro odpowiada Stanowskiemu: Nie masz nic z wspólnego z człowieczeństwem, jesteś zerem!

Marcin Najman postanowił na swoim kanale YouTube odpowiedzieć na dzisiejszy odcinek Krzysztofa Stanowskiego. Częstochowianin postanowił wypowiedzieć się o Stanowskim w mocnych słowach. Najman twierdzi, że Stanowski wyczuł kliknięcia.

Najman

Dzisiaj pojawił się nowy odcinek ”Dziennikarskie Zero”, gdzie Krzysztof Stanowski ponownie uderzył w Marcina Najmana. Chodzi o kontrowersyjne ogłoszenie na pierwszej konferencji MMA VIP 4.

Dość przymilania się do szefów mafii, dość robienia z nich celebrytów. Dość dawania im drugiego życia w show biznesie. Po waszych reakcjach widać, że wy też tym gardzicie. Gardzą też tym sponsorzy, którzy uciekają od gali MMA VIP 4, miasta w których mogłaby się odbyć rezygnują, ale wasza reakcja jest w tym kluczowa. Wasza reakcja sprawia, że w tym kraju ktoś odróżnia dobro od zła, białe od czarnego. Że jednak my wszyscy widzimy co jest białe, a co jest czarne (…) Oczywiście pojawili się tacy co mnie nazwali hipokrytą. Ile razy będziecie mnie jeszcze nazywać hipokrytą, jak już wielokrotnie przyznałem, że jestem hipokrytą. Z tą różnicą, że trochę mniejszym od was (…) No cóż ja całego świata nie zmienię, nie sprawię że do klatek/ringów będą wchodzić tylko ministranci. Natomiast każdy z nas ma jakieś granice dobrego smaku i widzę, że ta granica została przekroczona nie tylko u mnie, gdy na tron postawili ”Słowika”. U każdej normalnej osoby. Dla mnie, dla kogoś wychowanego w latach 90, bo urodzonego w latach 80 – usadzenie ”Słowika” na tronie to było jak usadzenie szatana na tronie i oddanie mu hołdu. Drugi raz nie będę tego tłumaczył, bo kto miał zrozumieć to zrozumiał, a kto nie zrozumiał jest po prostu cymbałem.

Najman: Ta menda, wyjątkowa menda jeszcze próbuje torpedować licytację charytatywną!

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Marcina Najmana.

Krzysio Stanowski wyczuł kliknięcia. Wszystkich dziennikarzy piszących o MMA VIP nazywasz szmatami, ale sam gada i pisze o tym na okrągło żeby się tylko u niego pieniążki zgadzały. Ta menda, wyjątkowa menda jeszcze próbuje torpedować licytację charytatywną dla chłopczyka, który dzisiaj ma 8 lat, i aby przeżyć potrzebuje 9 milionów na operacje serca. Jesteś zwykłą gnidą, która nie pozwala żyć innym. Chwastem jesteś. Posłuchaj apelu jego matki to wtedy… Nie Ty i tak nie zrozumiesz. Jesteś zwykłą gnidą, która przeszkadza żyć innym ludziom. Mam nadzieję, że grono twoich klakierów przy okazji torpedowania pomocy dla naprawdę bardzo ciężko chorego dziecka przejrzy kim Ty jesteś. Atencjuszem, który próbuje zarabiać ile się da, bo Najman, Słowik i MMA VIP się klika. Nie masz nic z wspólnego z człowieczeństwem, jesteś kompletnym zerem i program ”Dziennikarskie Zero” jest adekwatne do tego co prezentujesz.    

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Gdzie będzie walczyć Kayla Harrison? Dziennikarz Ariel Helwani zdradził kierunek!

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki zastanawia się gdzie teraz będzie walczyć Kayla Harrison. Była medalistka olimpijska w judo oraz dwukrotna zwyciężczyni turnieju organizacji PFL jest obecnie wolną zawodniczką.

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie! Widzieliście?

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis