MMA PLBoksFederacja WBO usuwa z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy! To nie koniec!

Federacja WBO usuwa z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy! To nie koniec!

To się dzieje! Prezydent Światowej Organizacji Boksu (WBO) – Paco Valcárcel zdecydował, że usunie z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy. To jednak nie koniec.

Rosja

Wszystko na to wskazuje, że ze znaczącego rankingu zniknął tacy pięściarze jak Evgeny Romanov (ciężka), Murat Gassiev (ciężka), Aleksei Papin (cruiser), Maksim Vlasov (półciężka) czy Aslambek Idigov (super średnia).

Stanowcza zmiana!

Tak trzeba ocenić decyzję Paco Valcárcel, który jest Prezydentem Światowej Organizacji Boksu federacji WBO. Zdecydowano, że rosyjscy pięściarze zostaną usunięci z rankingu WBO, a ponadto sankcjonowane nie będą żadne walki na terenie Rosji.

Co to oznacza? W Rosji nie odbędzie się żadna walka o mistrzowskie pasy WBO.

Federacja WBO (jedna z czterech najważniejszych w boksie): usuwamy wszystkich rosyjskich pięściarzy z naszych rankingów i nie sankcjonujemy żadnych walk w Rosji. Brawa dla prezydenta @PacoValcarcel👍

WBO przeciera szlaki! 🧐 Bez mistrzowskich walk w Rosji i bez rosyjskich pięściarzy w rankingach! Oby za słowami szybko poszły czyny i oby podobnie zareagowały inne organizacje

Zobacz także:

Artur Szpilka jest po pierwszym treningu BJJ! Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

O debiucie Artura Szpilki (24-5,16 KO boks) mówi się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że ”Szpila” jeszcze przed wakacjami pojawi się w klatce. Pięściarz z Wieliczki zapewnia, że rywal musi być sportowcem i najlepiej jakby to był również bokser. Artur jest po pierwszym treningu brazylijskiego jiu-jitsu – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Jędrzejczyk o sytuacji na Ukrainie: Obrzydliwie okrucieństwo! Nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę!

Joanna Jędrzejczyk wspiera Ukrainę! Była mistrzyni UFC w mediach społecznościowych wyszła z ważnym przesłaniem. Wojowniczka pochodząca z Olsztyna apeluje, aby nie być obojętnym na ludzką tragedię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis