MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka jest po pierwszym treningu BJJ! Mateusz Gamrot reaguje!

Artur Szpilka jest po pierwszym treningu BJJ! Mateusz Gamrot reaguje!

O debiucie Artura Szpilki (24-5,16 KO boks) mówi się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że ”Szpila” jeszcze przed wakacjami pojawi się w klatce. Pięściarz z Wieliczki zapewnia, że rywal musi być sportowcem i najlepiej jakby to był również bokser. Artur jest po pierwszym treningu brazylijskiego jiu-jitsu – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Szpilka

”Szpila” zamierza skupić się na MMA choć nie wyklucza jeszcze, że w przyszłości wróci do pięściarstwa. Ostatni pojedynek Artur miał miejsce pod koniec maja. Szpilka nie będzie go dobrze wspominał, bowiem już w pierwszej rundzie został znokautowany w starciu z niepokonanym Łukaszem Różańskim.

Gamrot reaguje!

Artur Szpilka w mediach społecznościowych poinformował o pierwszym treningu w brazylijskim jiu-jitsu. ”Szpila” był mocno zaskoczony.

Mateusz Gamrot zareagował na wideo ”Szpili”. Doszło, więc do krótkiej wymiany zdań.

😂😂😂

Nie śmiej się 😂😁 kurde to tylko Albo aż Początek a ja się czuje jak dziecko które pierwszy raz jedzie na rowerze 😉i „jedzie to za dużo powiedziane”

Stad ta moja reakcja 😁 poczekaj na zapasy, a później połączenie wszystkiego 🔥 trzymam kciuki ✊

Myślałem ze umiem się bić 😂a ktoś Cię łapie za nogę i czujesz się jak małe dziecko serio szacun panowie 👊🏻🤝

Zobacz także:

Jak sytuacja wygląda u ukraińskiej mistrzyni FEN? Są pierwsze wiadomości!

Od rana na Ukrainie trwa wojna. Sprawdził się najgorszy scenariusz – Rosja zaatakowała naszych sąsiadów. Mistrzyni Fight Exclusive Night – Ekaterina Shakalova (7-1) w rozmowie z serwisem fightsport.pl wyjawiła jak u niej aktualnie wygląda cała sytuacja.

FAME MMA bije kolejne rekordy. Podano liczbę sprzedanych PPV za ostatnią galę! Widzieliście?

Ostatnia Gala FAME MMA odbyła się 20 listopada 2021 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie i okazała się być rekordową pod względem liczby sprzedanych PPV. Fani zakupili aż 524 000 licencji! Nawet przy bardzo ostrożnych założeniach, można przyjąć, że Galę obejrzało ponad 3 miliony kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis