MMA PLUFCUFC traci walkę wieczoru sierpniowej gali! Znowu koronawirus!

UFC traci walkę wieczoru sierpniowej gali! Znowu koronawirus!

Organizacja UFC znowu traci walkę wieczoru! Tym razem chodzi o imprezę, która ma odbyć się 1 sierpnia w Las Vegas. Powodem usunięcia main eventu ponownie był koronawirus.

Chodzi o pojedynek Holly Holm vs. Irene Aldana. Aldana bowiem miała pozytywny wynik testu na COVID-19 i musiała wycofać się z zaplanowanego pojedynku.

To już druga taka sytuacja w UFC w ostatnim czasie. Tuż przed galą UFC 251 bowiem z powodu pozytywnego testu na koronawirusa wypadł Gilbert Burns, który miał zmierzyć się z Kamaru Usmanem. W jego miejsce wskoczył Jorge Masvidal.

UFC traci walkę wieczoru sierpniowej gali! Znowu koronawirus!

Aldana to Meksykanka, która uważana jest za jedną z pretendentek do tytułu mistrzowskiego wagi koguciej dywizji kobiet. W sześciu pojedynków notuje rekord 5-1. Jej pojedynek z Holly Holm zostanie przełożony na inny termin.

O zmianie w walce wieczoru gali zaplanowanej na 1 sierpnia bezpośrednio poinformował szef UFC, Dana White. Nie wskazał on koronawirusa jako główny powód odwołania tego pojedynku, ale do informacji o COVID-19 szybko dotarły amerykańskie media.

UFC teraz szuka rozwiązań dotyczących ogłoszenia nowej walki wieczoru wspomnianej gali.

Poniżej aktualna karta walk gali UFC zaplanowanej na 1 sierpnia:

Derek Brunson vs. Edmen Shahbazyan
Markus Perez vs. Eric Spicely
Vicente Luque vs. Randy Brown
Viviane Araujo vs. Jennifer Maia

Trevin Giles vs. Jun Yong Park
Da Un Jung vs. Ed Herman
Luke Sanders vs. Chris Gutierrez
Timur Valiev vs. Jamall Emmers

Frankie Saenz vs. Jonathan Martinez
Ray Borg vs. Nathan Maness

Zobacz także:

Walka wieczoru RWC 5: Michał Andryszak zmierzy się z rozpędzonym zwycięstwami Rumunem!

Walka wieczoru gali RWC 5 została już oficjalnie ogłoszona! We wczorajszym programie Oktagon Live na Kanale Sportowym gościł jeden z uczestników main eventu nadchodzącej imprezy – Michał Andryszak (20-8), który potwierdził nazwisko swojego przeciwnika.

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.