MMA PLUFCUFC Rio Rancho: Michel Pereira dominował Diego Sancheza, lecz został zdyskwalifikowany w 3. rundzie [WIDEO]

UFC Rio Rancho: Michel Pereira dominował Diego Sancheza, lecz został zdyskwalifikowany w 3. rundzie [WIDEO]

Diego Sanchez (30-12) wygrał z Michelem Pereirą (23-11, 2 N/C) przez dyskwalifikację  w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho.

Sanchez zaczął walkę niestandardową kopiąc rywala po przewrocie.

Pereira zajął środek klatki i gonił za rywalem. Sanchez od czasu do czasu ruszał do przodu z ciosami. Pereira popisał się bardzo efektownym kopnięciem z wykorzystaniem siatki – “Showtime Kick”. Zostało ono jednak zablokowane przez rywala. Później spróbował też latającego kolana. Brazylijczyk również sporo kopał i atakował ciosami. Sanchez desperacko próbował pójść w nogi, lecz próba ta została dość łatwo wybroniona. W końcówce rundy Pereira trafił mocnym kolanem w tułów. Sanchez straszył rywala kolejnym rywalem po przewrocie i szarżą, lecz akcje te były bardzo dalekie od celu. Jego rywal z kolei ponownie próbował użyć siatki do ataku.

W kolejnej rundzie to ponownie Pereira zajął miejsce na środku klatki. Brazylijczyk dobrze trafiał na korpus, kilka razy uderzył również na głowę. “Demolidor” prowadził walkę, lecz walczył stosunkowo rozważnie. Akcje Sanchza robiły trochę”szumu”, lecz niewiele z nich wynikało. W jednej z szarż rywal trafił go mocno prawą ręką. Pereira regularnie spychał rywala na siatkę. Potężny prawy prosty doszedł perfekcyjnie do celu. Później chwilowo to Sanchez szedł do przodu. Periera wykorzystał jednak to, iż był pod siatką, aby wykonać superman punch. Brazylijczyk zaakcentował kolejną dobrą rundę efektownym wyniesieniem rywala.

Pereira zaczął trzecią rundę od prowokacji stając bokiem do rywala. Brazylijczyk raz po raz trafiał swojego przeciwnika. Później dość łatwo go przewrócił.  “Demolidor” popisał się saltem na leżącego rywala. Później trafił kolanem, lecz zrezygnował ostatecznie z dalszej akcji w parterze. Pereira dominował zupełnie.

Brazylijczyk złapał głowę rywala i atakował kolejnymi kolanami. Jedno z nich zostało jednak wyprowadzone, gdy rywal był już w parterze. Na czole rywala pojawiło się poważne rozcięcie i do oktagonu wkroczył lekarz. Ostatecznie sędzia zdecydował jednak o dyskwalifikacji.

Wyniki gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho