MMA PLJan BłachowiczUFC: Reakcje w Polsce i na świecie po zwycięstwie Jana Błachowicza!

UFC: Reakcje w Polsce i na świecie po zwycięstwie Jana Błachowicza!

Jan Błachowicz (29-9) jest szczęśliwy! ”Cieszyński Książe” wraca po stracie tytułu wagi półciężkiej. Niewykluczone, że Polak zwycięstwem w Las Vegas zapewnił sobie kolejną szansę mistrzowską. Błachowicz po wygranej z Aleksandarem Rakiciem (14-3) zebrał wiele pochwał.

Błachowicz

Początek nie zaczął się szczęśliwie! Po jednej z akcji – co chwile Błachowicz przecierał oko. Pewne było jedno. Doszło do kontuzji. Mimo wszystko Jan ciągle pracował niskimi kopnięciami i często korzystał z middel kicków. Reprezentant WCA Fight Team nie obawiał się wchodzić w mocne wymiany z przeciwnikiem, który też ciągle odpowiadał.

W drugiej rundzie Rakić zdobył obalenie i widzieliśmy długą kontrolę z góry. Podopieczny Roberta Jocza skręcał się do trójkąta nogami, ale zakończyło się to fiaskiem. W trzeciej odsłonie dalsze wymiany. W pewnym momencie Rakić upadł na deski, bowiem okazało się, że doznał poważnej kontuzji nogi. Sędzia oczywiście musiał przerwać walkę.

Tak zareagowano!

Jan Błachowicz (29-9) zbiera gratulacje po ważnym zwycięstwie. Zobaczcie reakcje w Polsce i na świecie po triumfie ”Cieszyńskiego Księcia” w Las Vegas.

Zobacz także:

Mistrz Glover Teixeira obiecał Błachowiczowi rewanż! Polak spełnił warunek! Widzieliście?

Glover Teixeira (33-7) parę godzin przed walką Jana Błachowicza (29-9) zabrał głos w mediach społecznościowych. Brazylijczyk zapewnił, że w przypadku zwycięstwa da rewanż ”Cieszyńskiemu Księciu”. Polak spełnił warunek mistrza wagi półciężkiej.

PRIME SHOW MMA 2: Stifler zmierzy się z Bombardierem! Jest komentarz: Współczuje mu! Kogo obstawiacie?

Tak to dzieje się naprawdę! Organizacja PRIME SHOW MMA na swoim profilu ogłosiła przeciwnika ”Bombardiera”. Został nim Damian ”Stifler” Zduńczyk, który nie boi się wyzwań. Przypomnijmy, że Damian na pierwszej edycji w Atlas Arenie miał zmierzyć się z Adamem Soroko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis