MMA PLNajnowszeUFCUFC Raleigh: Curtis Blaydes kończy Juniora dos Santosa w drugiej rundzie [WIDEO]

Curtis Blaydes (13-2, 1 N/C) pokonał Juniora dos Santosa (21-7) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie  walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 24 w Raleigh.

UFC Raleigh Baldyes dos Santos

Początek pojedynku to wzajemne szachowanie. Blaydes ruszył po nogę rywala, lecz rywal się wybronił. Kolejna próba również się nie powiodła. Dos Santos starał się utrzymywać walkę w dystansie. W końcu rywala przyparł go jednak do siatki. Tam jednak trafił Brazylijczyka w krocze i walka została wstrzymana. “Cigano” po krótkiej przerwie wrócił do pojedynku. Blaydes coraz częściej trafiał prawym prostym przeciwnika, który ciągle musiał obawiać się obalenia z jego strony.

Po dwudziestu sekundach drugiej rundy dos Santos przyjął mocny prawy prosty rywala. “Cigano” próbował wysokich kopnięć. To jednak Blaydes trafił go bardzo mocno na szczękę. Brazylijczyk zaczął się chwiać. “Razer” przyparł go do siatki i zasypywał kolejnymi mocnymi ciosami. Z racji tego, iż dos Santos nie odpowiadał na kolejne uderzenia sędzia w końcu przerwał walkę.

Curtis Blaydes odniósł tym samym trzecie z rzędu zwycięstwo w królewskiej dywizji UFC. Amerykanin wcześniej pokonał Justina Willisa i Shamila Abdurakhimova.