UFC on FOX 29: Krzysztof Jotko przegrywa przez TKO w 3. rundzie! Nieudany powrót Polaka

Krzysztof Jotko (19-4) ponosi trzecią porażkę z rzędu. Polak przegrał na UFC on FOX 29 z Bradem Tavaresem (17-4) przez TKO w rundzie 3. Tym samym reprezentantowi Polski nie udało się powrócić na zwycięską passę. Dla Tavaresa jest to czwarta wiktoria z rzędu.

Pierwsza runda zaczęła się spokojnie, zawodnicy badali się w stójce. Szybciej rywala zaczął rozczytywać Tavares, który kilka razy trafił Jotkę. Pod koniec rundy doszło do zwarcia i finalnie Polak wylądował na plecach, lecz chwilę później wstał na nogi. Mimo to, runda na korzyść Amerykanina.

W drugiej odsłonie wciąż przewagę miał Tavares, który zadawał więcej ciosów, zwłaszcza trafiając mocnym middle kickiem. Jotko odgryzał się rywalowi i udało mu się nawet rozciąć go na twarzy. Finalnie jednak wydaje się, że to Tavares miał przewagę. Brakuję większej inicjatywy ze strony Jotki, który ewidentnie trochę „zardzewiał”.

W trzeciej rundzie początek wyglądał jak poprzednie dwie rundy. Wkrótce Tavares trafił Polaka, a po chwili dokończył dzieła zniszczenia w parterze.

KOMPLET WYNIKÓW GALI UFC ON FOX 29