MMA PLUFCUFC on ESPN+ 83: Max Holloway w brutalny sposób kończy karierę “Koreańskiego Zombiego” [WIDEO]

UFC on ESPN+ 83: Max Holloway w brutalny sposób kończy karierę “Koreańskiego Zombiego” [WIDEO]

Max Holloway (25-7) zatrzymał Chan Sung Junga (17-8) w trzeciej rundzie w walce wieczoru UFC on ESPN+ 83.

UFC on ESPN+ 83 Max Holloway

Na początku walki obaj zawodnicy mieli swoje dobre akcje w stójce. Jung poszedł do przodu z serią ciosów, ale został skontrowany bardzo mocnym lewym sierpowym. Potem Holloway świetnie zanurkował pod ciosem rywala i trafił lewą ręką. W dalszej części rundy Jung znakomicie trafił z kolei lewym prostym. Holloway natomiast wielokrotnie atakował ciosami na tułów oponenta. “Korean Zombie’ w swoich akcjach stójkowych był jednak nieszablonowy dzięki czemu był w stanie zaskakiwać rywala.

W początkowej fazie drugiej rundy Holloway bardzo mocny trafił swojego rywala. Ten upadł na matę, ale “Błogosławiony” nie chciał go dobijać. Próbował jeszcze duszenia, ale niestety bez powodzenia. “Koreański Zombie’ wrócił do walki w stójce. Wciąż jednak przewagę miał Holloway. Kolejne potężne ciosy byłego mistrza zachwiały jego rywalem. “Błogosławiony” jak zwykle świetnie prezentował się w aspekcie bokserskim.

Pojedynek zakończył się po 23 sekundach trzeciej rundy. Jung ruszył mocno na przeciwnika i zawodnicy weszli w potężną wymianę. Ostatecznie perfekcyjnym prawym Holloway posłał rywala na deski. Koniec walki!

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Po walce “Koreański Zombie” ogłosił zakończenie sportowej kariery. Holloway z kolei po trzeciej porażce z Alexandrem Volkanovskim zanotował już dwa zwycięstwa. Wcześniej bowiem pokonał na pełnym dystansie Arnolda Allena.

Zobacz także:

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – wyniki

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 49, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Adrian Zieliński i Kamil Kraska.

Gala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Już 23 września w hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się gal Silesian MMA 11. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty i przedstawili kilka zestawieniem.

UFC on ESPN+ 83 – wyniki ważenia. Brzeski znacznie lżejszy do rywala, Oleksiejczuk również w limicie.

Za nami ważenie przed galą UFC on ESPN+ 83 w Singapurze. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie zmieścili się w założonych limitach wagowych, w tym również dwaj reprezentanci Polski – Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis