MMA PLNajnowszeUFCCharles Oliveira nie jest zainteresowany walką z Mateuszeum Gamrotem!

Charles Oliveira nie jest zainteresowany walką z Mateuszeum Gamrotem!

Charles Oliveira wreszcie odpowiedział na bitewne zaproszenie Mateusza Gamrota.

Oliveira nie jest zainteresowany walką z Gamrotem
Foto: Getty Images

„Do Bronx” wyłożył kawę na ławę. Reprezentant Kraju Kawy – przynajmniej na ten moment – nie zamierza walczyć z Mateuszem Gamrotem.

Chociaż od kilku dni Oliveira zgłasza pełną gotowość do walki, to nie jest zainteresowany starciem z „Gamerem”. W najnowszym wywiadzie, jakiego „Do Bronx” udzielił stronie agfight.com, były mistrz kategorii lekkiej wypowiedział się na temat tego zestawienia.

Pomimo iż Brazylijczyk docenia umiejętności „Gamera”, tak nie uważa, że jest to odpowiedni czas, by zorganizować taką walkę.

Z całym szacunkiem do Gamrota, wykonuje świetną robotę, ale wspominałem o tym wcześniej, ja nie patrzę za siebie, tylko przed siebie. Każdy lekki teraz chce się zmierzyć z Charlesem Oliveirą, bo jestem wysoko w rankingu. Zobaczmy, co się stanie. Musimy być zawsze gotowi. Musimy się dobrze zastanowić i zobaczyć, jakie walki są możliwe. Uważam, że to nie jest właściwy moment na ten pojedynek – powiedział „Do Bronx”.

Charles Oliveira nie wyklucza również, że wyemigruje do 170 funtów, gdzie może czekać go kasowy pojedynek z Conorem McGregorem.

ZOBACZ TAKŻE: UFC 301 – wyniki ważenia. Karolina Kowalkiewicz w limicie!

Wygląda na to, że Mateusz Gamrot musi zdać się na matchmakerów UFC, którzy czasami potrafią zrobić coś z niczego, doprowadzając do starć podwyższonego ryzyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis